Vyšla nová hra na Kinect - Kung-Fu for Kinect













novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
fórum
Think before you sleep
Komentáře (11)
Mne dokonca stačí aj hlasové ovládanie a čítanie QR kódov
Možná zkusím. Nedávno jsem kinect koupil a naprostá spokojenost. Xbox Fitness a Dance Central mi zatím úplně stačí.
Protoze to ze je nekdo '' arschloch'' ho omlouva kdyz se k nemu tak nekdo choval v minulosti ....to je presne ten pristup ..
Kinect je davno mrtvy ale ja ho pouzivam denne pro hlasovy commandy a pro skenovani QR kodu.
Jaký to musí být pocit, vyvíjet hry pro MS... Začnete dělat hru pro kinect a než ji doděláte, tak už kinect neexistuje...
Tento titul byl už na X360, ale celkově myslím, že vzhledem k tomu, že nelze tyto hry dát jednoduše přes zpětnou kompatiblitu, upraví se pro využití s novým kinectem zvednou rozlišení a framerate a vydají to za pár stovek znovu. Očekávám, že takto vydaných her bude více, ale tak co lidi co mají zároveň děti tohle uvítaj. Jinak kinect mám k XONE a nepoužívám, ale na home party je to absolutně skvělý. To tam lítáme po baráku a hrajeme náš oblíbený KS Rivals Tennis :D nic lepšího není, obzvlášť když je člověk trochu připitý.
Tahle kung-fu chujovina byla už na X360 na jednickovy kinekt....Šoky: A poníci teď budou machát rukama s nejakejma mikrofonama a helmou na makovici .. stejně musíte mít ten váš super pohybový senzor alá kinekt,tak vcem je rozdíl? Ze ti huba nebolí ...To samé čeká podle mého názoru i X scorpio,jestli chtějí v MS prorazit s VR(které absolutně nefandim) budou muset použít znovu kinekt,nebo jiný pohybový zařízení ,takže určitě to není odepsaný .... jó ale takový Hololens ,to by bylo žrádlo
Kinect :) když si vzpomenu na různé Deshieny, Leča, Stoupery a další jak byli doslova unešeni z máchání a kopání končetinama a kroucením talířů před kamerkou u autíčkových závodů.. Neviděli, neslyšeli, když jsem jim promlouval do duše, že to bude stát za pšouk a bude se jim na ni prášit..
A pak že nejsou články na xone. Tady jeden je a ještě o kinectu Dobrý trololo
Kdo tohle bude hrat ? Kinect je uz v muzeu.Me se ale hra libi....zahral bych pro srandu.Podobne uz mela davno roky na zpet, Ps3 kamerka eyetoy
No ms rikal ze se muzem pripravit na AAA hry jako Ryse a horrory....tak tohle je asi jedna z nich.No uplne vypada na typickou velkorozpoctovou xbox hru
Škoda, že se na Kinect tak vyprdli. Druhá verze je fakt skvělá a používám ho, používat nadále budu. Hlas lidu promluvil, ale nemuseli to v MS brát zase až tak vážně a doslova.