Konzolista.cz

Vyšla MyDRIVECLUB aplikace pro závodní hru DriveClub

novinkaúterý 7. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vyšla MyDRIVECLUB aplikace pro závodní hru DriveClub
Závodní hra Driveclub, na níž vám dnes odpoledne přineseme obří recenzi, hodně vsází na komunitní zážitek, prakticky bez kamarádů si neužijete to hlavní, co hra nabízí. I proto se vývojáři rozhodli připravit speciální aplikaci MyDRIVECLUB pro iOS a Android zařízení (chytré telefony i tablety), díky níž budete mít vždy přehled, co se v klubu, ale i v samotné hře děje. Nyní vývojáři potvrdili, že aplikace je online pro evropské hráče, můžete se dát do stahování, jen tedy upozornění ohledně velikosti. Aplikace není rozhodně malá, a třeba na Androidu zabere 445MB - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.evolution.driveclub.androidphone&hl=en_GB .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (28)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Banan

sisaCZE: máš mě tu, už jsi klidnější ? :D

Knoxxx
👍1

nemuzu tu appku najít...[s3]

bf333
bf333 #Ravens
👍1

Ze se nebanuje spam,vulgarni napadani atd...ok Ale uz i navazeni do neci rodiny je trochu moc,nemyslis Kachlo?

Unmar

Asi to stáhli z marketu...

valis1
valis1 #klobáska

nemuzu tu appku najit na Gplay

ani z linku

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

Rad bych tu videl tropicke ovoce at je klid :)

Zirafcatko
Zirafcatko #⸸Ave Satanas⸸

To vás to ještě nepřešlo?

sallvator
👍3

... typickej xboxař, hloupá slabá konzole, hloupej slabej uživatel :-P

jasne ze se víc venuje web PSku, Xbox je na tehle generaci menšina, a u webu jde o navštěvnost, je to prostě vývoj trhu, ted vrčí a každej má PSko tkaže se bude psát víc o PSku

kdby si měl web o zahradnictví taky nebudeš psát o motorismu

AnisCZ
👍1

Nic ve zlem tohle se týká her ne ? né se do někoho navážet natož do něčí manželky atd.. radši řekněte že to vyjde po pulnoci :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍8

Drotár: mě nadávej jak chceš, ale na manželku mě nešahej, chtěl bych tě vidět, jestli by si měl odvahu, mě to říct do očí.

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Odkaz mi nefunguje a ani na appstore ani na GPlay jí nenajdu

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

sallvator,naposto nijak[s12]

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

jo na appstore neni ... este

sallvator

jak se liší ta PS+ koupená za ten litr od uplne plné verze prosím

aAaMlatickaaAa
aAaMlatickaaAa #ooMLATICka

Ta ps+ verze by me taky zajimala, kdy budu moc stahovat?

AnisCZ

A ps+ verze ve stredu to je po pulnoci nebo behem dne ? :D

iCEl0l

No PS+ verze bude určitě až ve středu [s3]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Drotár: ještě že tě Kachlo má, jinak by byl v hajzlu a nevěděl o čem má psát a nelži že si to hrál, nikdo ti to nevěří, furt se chlubíš jak puberťák.

426kahemi
👍1

Bohužel na AppStore aplikaci zatím nevidím...

bay.harbor.butcher

Kachlo v kolik bude recenze??

sallvator
👎1

blba applikace a ma to pul giga :-D jeste ze sme si nakonec koupil tu 128 GB verzi iphonu :-D

neví nekdo prosím kdy bude ke stažení samotná hra ? PS+ edice měla být 7.10. :-/

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Jen bych ještě dodal info že aplikace zatím odmítá fungovat a hlásí chybu serveru. [s1]

Banan
👍1

... ty a mozna dalsich pet by bylo rado, ale 98% zbyle komunity je radsi za PlayStation nadvladu na tomto webu :D

AnisCZ
👍1

Zdravím netušíte od kolika bude ke staženi ps+ verze ? zda dnes po pulnoci nebo někdy zítra během dne ? díky

Harnet
Harnet #SONY
👍7

DC je ke staženi, sosejte panove [s6][s7]

Offon
Offon #Close it.
👍19

... Už je fakt otravný jak tu furt brečíš a stěžuješ si na věci, který ani nejsou pravdivý. O FH2 o tom byl článek a daleko větší než tohle. Fakt už jak u dementů.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

445 mega? To je mazec!

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍11

... Věnoval, o aplikaci pro FH2 jsem psal taky a dokonce podrobněji link

Související články

Nejčtenější články