Vyšla MyDRIVECLUB aplikace pro závodní hru DriveClub
novinka•úterý 7. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (28)
sisaCZE: máš mě tu, už jsi klidnější ? :D
nemuzu tu appku najít...[s3]
Ze se nebanuje spam,vulgarni napadani atd...ok Ale uz i navazeni do neci rodiny je trochu moc,nemyslis Kachlo?
Asi to stáhli z marketu...
nemuzu tu appku najit na Gplay
ani z linku
Rad bych tu videl tropicke ovoce at je klid :)
To vás to ještě nepřešlo?
... typickej xboxař, hloupá slabá konzole, hloupej slabej uživatel :-P
jasne ze se víc venuje web PSku, Xbox je na tehle generaci menšina, a u webu jde o navštěvnost, je to prostě vývoj trhu, ted vrčí a každej má PSko tkaže se bude psát víc o PSku
kdby si měl web o zahradnictví taky nebudeš psát o motorismu
Nic ve zlem tohle se týká her ne ? né se do někoho navážet natož do něčí manželky atd.. radši řekněte že to vyjde po pulnoci :)
Drotár: mě nadávej jak chceš, ale na manželku mě nešahej, chtěl bych tě vidět, jestli by si měl odvahu, mě to říct do očí.
Odkaz mi nefunguje a ani na appstore ani na GPlay jí nenajdu
sallvator,naposto nijak[s12]
jo na appstore neni ... este
jak se liší ta PS+ koupená za ten litr od uplne plné verze prosím
Ta ps+ verze by me taky zajimala, kdy budu moc stahovat?
A ps+ verze ve stredu to je po pulnoci nebo behem dne ? :D
No PS+ verze bude určitě až ve středu [s3]
Drotár: ještě že tě Kachlo má, jinak by byl v hajzlu a nevěděl o čem má psát a nelži že si to hrál, nikdo ti to nevěří, furt se chlubíš jak puberťák.
Bohužel na AppStore aplikaci zatím nevidím...
Kachlo v kolik bude recenze??
blba applikace a ma to pul giga :-D jeste ze sme si nakonec koupil tu 128 GB verzi iphonu :-D
neví nekdo prosím kdy bude ke stažení samotná hra ? PS+ edice měla být 7.10. :-/
Jen bych ještě dodal info že aplikace zatím odmítá fungovat a hlásí chybu serveru. [s1]
... ty a mozna dalsich pet by bylo rado, ale 98% zbyle komunity je radsi za PlayStation nadvladu na tomto webu :D
Zdravím netušíte od kolika bude ke staženi ps+ verze ? zda dnes po pulnoci nebo někdy zítra během dne ? díky
DC je ke staženi, sosejte panove [s6][s7]
... Už je fakt otravný jak tu furt brečíš a stěžuješ si na věci, který ani nejsou pravdivý. O FH2 o tom byl článek a daleko větší než tohle. Fakt už jak u dementů.
445 mega? To je mazec!
... Věnoval, o aplikaci pro FH2 jsem psal taky a dokonce podrobněji link