Vyšla hra Kirby and the Forgotten Land, podívejte se na pěkný launch trailer

novinka  13
Martin Šmíd, 26. 3. 2022 0:51
Fanoušci kvalitních plošinovek si mohou od včerejška pořídit hru Kirby and the Forgotten Land pro konzoli Nintendo Switch, v níž se vrací ve svém novém dobrodružství oblíbený růžový hrdina, na něhož vůbec poprvé čeká větší otevřenější svět. Podle prvních recenzí se hra povedla, odnáší si vysoké známky. Naší recenzi si budete moci přečíst v následujících dnech. Aby Nintendo hru podpořilo, vypustilo pěkný launch trailer, který si můžete pustit níže v novince.

Popisek hry z tiskové zprávy

V této 3D plošinovce se hráči vydávají objevovat úrovně v živoucím světě, ve kterém však na civilizaci narazit lze už jen velmi těžko. Využívejte Kirbyho schopnosti a užijte si zbrusu nový Mouthful mód!

Co vás čeká na cestě, během níž se spojí Kirby se svým novým parťákem, zvídavým Elfilinem? Zejména budete objevovat tajuplný svět, v němž naleznete pozůstatky dávné civilizace. Při záchraně Waddle Dees se bude hodit objevovat každý kout jednotlivých lokací. Hráči pro zneškodnění nepřátel jistě využijí celou řadu Kirbyho schopností. Abyste se postavili výzvě, Kirby dostane do vínku staré známé ikonické schopnosti, ale zejména i celou řadu nových.

V rámci nového Mouthful módu si dokonce vyzkoušíte velmi silný repertoár schopností, jelikož Kirby může vdechnout okolní předměty a celý se přeměnit. Náš růžový hrdina takto bude překonávat překážky a řešit hádanky.

Na vašem dobrodružství se k vám také může připojit kamarád, který se do hry zapojí jako Bandana Waddle Dee. Stačí mu nabídnout ovladač Joy-Con a sdílet celý zážitek na jedné konzoli Nintendo Switch.

Chcete si odpočinout? Mezi jednotlivými úrovněmi se můžete potulovat po Waddle Dee Town, což je místo, které slouží jako hub celého dobrodružství. Městečko se bude proměňovat na základě vámi zachráněných Waddle Dees. Budou se otevírat obchody a otevírat možnosti zahrát si minihry. Rovněž lze najít Wise Waddle Dee – ti vám budou dávat cenné rady. Hraním online přijdete na to, jak se daří hráčům po celém světě včetně toho, kolik Waddle Dees už bylo zachráněno a jaká je aktuálně nejvyužívanější schopnost hlavního hrdiny.

Launch trailer

Zdroj: Tisková zpráva

Kirby and the Forgotten Land

nsw
Nintendo, Nintendo
Datum vydání hry:
25. 3. 2022
Žánr:
Plošinovka, Adventura
7/10

Komentáře