Vyšla akce Bulletstorm VR, podívejte se na launch trailer
novinka•pátek 19. ledna 2024•Martin Šmíd•

Zdroj: People Can Fly
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie





Reklama











novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (13)
@MistrOkurka: Hlavne, že kopa ľudí si kupuje Questy a chvália si, ako na tom bežia hry.. a to sa rozprávame výpočetnom výkone kolo dvoch teraflopoch a bez sledovania oči, ktoré umožňuje PS5 s vyše 10 tf ísť ešte s lepším rozlíšením..
Psvr2 má veľmi pekný a ostrý obraz, ktorý dokáže s PS5 veľmi verne vytvoriť 3d priestor v ktorom má hráč pocit, že sa v ňom ozaj nachádza a častokrát veľmi blízko k realite, (ako napr v RE4r) . To, že to nejaký vývojár nedokáže optimalizovať na PS, nie je chyba Sony .. Keď sa to dá na jednej hre, dá sa to na každej, len sa musí vedieť.. To, že niekto vidí rozmazaný obraz, je buď chyba v nastavení headsetu, alebo v očiach hráča.. (pri VR je to normálny a dosť častý jav) Hráč pozerá vo VR často do mnoho metrovej diaľky a tam sa úplne inak ukáže zrak, ako keď pozerá na monitor/TV z 1-2m .. alebo len nechápe, že na monitore vidí "ostro" len preto, že je od neho ďalej a raster preto nemá šancu vidieť, ..... on tam ale je, len človek pozerá pritom na 2d obraz z väčšej vzdialenosti a tým si myslí, že je všetko úplne hladké a ostré.. Pozri sa na to z 10cm, uvidíš oveľa viacej detailov v hre ale aj raster monitora (ktorý bude oveľa väčší ako v napr. pri PSVR2), no nikdy nie v 3d a v životnej veľkosti, ako vo VR!
@Pavel Jurista: samozrejme.
Nemělo to vyjit na Oculus?
Bohuzel je to fail..... link
@SilwerCZ: Je tam určitý tradeoff,PS5 nemá sílu na pořádný rozlišení a fresnel čočky s mrňavým sweetspotem tomu moc nepřidavají. Chápu že z toho někdo může být zklamaný,když herní studia prezentují VR tituly ve videích s krásnou grafikou, nandáš helmu a vidíš nízké rozlišení a reprojekci.
Jinak hra je zase totální fail,Sony to chce stáhnout ze store.
@SilwerCZ: to je normalne. jasne že taku kvalitu ako na monitore nemôžeš mať. však to roztahne od nevidím do nevidím. to ako keby si chcel jemnu ostrosť na 20 metrovom monitore. ale je fakt že zas získaš inu perspektivu.
@SilwerCZ: no to Teda je inde. Vidíš všetko v životnej veľkosti a v trojrozmernom priestore, to ti žiadny monitor neukáže.. Ty ešte stále s tým bojuješ, čo vidíš rozmazane? 😁
Takhle to vypada super..Ale jakmile si nandate PSVR2 tak zjistite ze realita je trochu jinde..A obraz je tak 3x horsi nez ve videu..Klidne zkuste star wars ktery ma demo a z hrani uplne boli oci…
@hrc.jena: @hrc.jena: Po RE4 už malo čo nadchne vo VR, ale zas môže aj toto prekvapiť, ak to je sama o seba slušna hra, vo VR to môže byť mega.. Byť
pocitom v dobrej hre je iný zážitok :-) Máme tu už indikátor dobrej kvality hier pre Sony, tak predpoklad uz je veľký :D . ....Demo zatiaľ nie je ..
Nevíte zde je demo,jestli to za to stojí ? Predevcirem jsem dohral ve VR Resident evil 4 a tak je laťka hodně vysoko 😉
toto si zahram teda. bulettstorm je moja oblubena hra. naštartujem počitač a valim.
Pridávam na Wishlist :-)
Tohle musí být ve VR bomba. Byla to bomba i sama o sobě. Nechápu proč hra dostala remaster a teď ještě VR remaster a nikdy nevzniklo pokračování.