Konzolista.cz

Vyšel nový teaser na filmovou akci The Order: 1886

novinkapondělí 15. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vyšel nový teaser na filmovou akci The Order: 1886
Vývojáři ze studia Ready At Dawn staví svoji novou hru The Order: 1886 především na dobrém příběhu, výborných hereckých výkonech, zajímavém prostředí viktoriánského Londýna a pochopitelně vizuálním zpracování, které je téměř dokonalé. Dnes vývojáři vydali nový teaser, v němž je přes vysílačku slyšet nábor do řad policie. Slibována je poctivá práce, ale ta má pochopitelně celou řadu much, třeba jedna je naznačena v samotném závěru. Teaser naleznete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
srnax

Premyslim o koupi ps4 s orderem. A tato hra je jen sp?

Samurai
Samurai #Souls
👍1

konecne hra ktera prodava konzoli

maranelo
maranelo #N💩SR💩T!

Ceske titulky ve videu [s2] takze nejspis i ve hre? [s1]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍7

jakožto správný konzument z masy se na tento "atmosférudštící" titul těším (zřejmě jsem podlehl silnému hype)[s6][s6][s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍6

Furt dokola ty same hlasky - Mam strach ze si moc nezahraju - boze pust te si game playe a pochopite ze The Order bude mit paradni hratelnost - ten kdo ceka filmovou hru kde obcas zmackne tlacitko , tak je vedle ... Bude to pribeh pojaty do hloubky , stary London , vkodlaci , atmosfera a opakuju pro ty vzadu i HRATELNOST ! Proste pecka na ps4 [s7]

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍4

Atmosfera se z tohoto kratickeho teaseru vylozene dere ven. Moc pekny.[s14]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍5

pánové...toto bude pecka..

HanSS
👍8

Tohle koupit bude povinost[s14]

Trewis
👍1

ja si to kupim grafika fajn ale bojim sa ze si moc nezahraju :( zatim mam stale zmiesane pocity z tejto hry.

Foolsdem
Foolsdem #Rudolf247
👍8

Vypadá to megasticky!

Harnet
Harnet #SONY
👍11

Už jen 2 mesice [s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍9

To je zradlo to je zradlo,zatim ocekavani 10 z 10

Související články

Nejčtenější články