Vyjde DriveClub začátkem dubna?
novinka•úterý 4. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (18)
doufám že vyjde bundle s ps4, konečně bude důvod přejít na ps4 [s7]
Romeo...no ono to bude právě jen ta arkáda. To nebude na beton žádná semi-simulace jako GT nebo Forza, ale ani to nebude přehnaně arkádový NFS.....no prostě něco mezi, takže něco pro mě :-D
O zábavu se nebojim. Musíš počítat s tim, že tě párkrát přimáčknu na svodidla. Holt jsem už takovej :-D. Jestli to bude zábavný jak první Motošrot, tak snad uroním i slzičku radosti :-D
Bodaj by ten dátum nebol fake. Snáď bude mať ta hra svoje kvality a nebude to len arkáda. Z doposiaľ zverejnených videí neviem, čo si mám o tejto hre myslieť. Prvotné videá ma veľmi neoslovili, ale v ďalších mi to už tak zle nepripadalo.
Kvalitné závody na PS4 (nie čisto arkádové) to už chce ako soľ. Hlavne keď GT7 je v ďalekom nedohľadne...
Taky doufám že se ta verze pro PS PLUS objeví [s14]
To nevím,ale stejně vezmu "plnou" krabicovku!!![s14]
Jsem zvadavej, jestli stale bude PS+ verze.
Evolution Studios jsou angličani [s1]
Co kecas Mitsu...ja uz davno parim simulaci Nfs:Rivals [s6]
Tohle bude bomba,3D textury,3D diváci,super nasvícení,změna doby,mnoho krásných FHD detailů... Na takovouhle hru si rád počkám.
Nebude jeste to o nejaky patek odlozime [s16]
Radši odladěnou hru, než nedodělanej kšunt, co denně bude stahovat updaty......Já si stejně jako Pitrsone radši počkám a taky hned kupovat nebudu.
Přeju to hráčům PlayStation, od launche jim nic moc nevyšlo. Odklad znamená doladění, takže fajn. Do toho Infamous...super.
Kdo si počká ten se dočká. Já to stejně koupím až časem.
za ty odklady by se hra mela spis objevit gratis pro PSPlus :-)
Zajimalo by me, jestli budou zavodni hry na PS4 podporovat G27.
Už to s vydáním této hry je trapné.Po prvním odložení bylo oznámeno,že vyjde začátkem roku.Duben je začátek roku?
Už je to fakt k pláči, ta jedna hra, v mém TV stolku.
Kiež by...........