Vychází recenze na bojovku Street Fighter 6, sbírá vysoká hodnocení

novinka  12
Martin Šmíd, 30. 5. 2023 10:07
Tento týden vychází bojovka Street Fighter 6 od Capcomu, do níž fanoušci žánru vkládali od jejího oznámení velké naděje. A oprávněně. Před malou chvilkou padlo embargo na recenze a v té naší si hra odnesla pěknou devítku s tím, že jde o vyvrcholení celé série a jednu z nejlepších a nejpropracovanějších bojovek, která navíc přináší od prvního dne bohatý obsah. Výborná hodnocení hra získává ovšem i v zahraničí, jak si můžete prohlédnout níže v novince.

„Street Fighter 6 je bez debat nejlepší bojovka, jakou jsem zatím hrál. Opravdová klasika.“ – 10/10 (God is a Geek)

„Street Fighter 6 je nejbohatší Street Fighter, jaký kdy byl uveden na trh, ale i kromě toho je jeho soupiska 18 bojovníků vynikající a nové mechaniky oživují souboje jeden na jednoho.“ - 9/10 (IGN)

„Vlajková loď Capcomu je zpět ve formě, se složitými ale i přístupnými mechanikami a bohatým obsahem.“ – 9/10 (Gamespot)

„Street Fighter 6 je mistrovským dílem od společnosti, která je nyní na vrcholu.“ – 10/10 (Cultured Vultures)

„Street fighter 6 zabaví hráče na dlouhé hodiny díky svému svěžímu a inovativnímu bojovému systému a bohatému obsahu, ale také přívětivému ovládání, které vítá nové hráče.“ – 9/10 (TrueGaming)Hra Street Fighter 6 vychází 2. června pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4 a Xbox Series X/S. 

Zdroj: TZ

Street Fighter 6

ps4ps5xsx
Capcom, Capcom
Datum vydání hry:
2. 6. 2023
Žánr:
Bojovka, Arkáda
KARTA HRY
9/10

Komentáře