novinkaVychází horor Layers of Fear 2, launch trailer i známky z recenzí
Martin Šmíd
Polské studio Bloober Team má za sebou už docela dost zajímavých her, přičemž na sebe nejvíce upozornilo originálním psychologickým hororem Layers of Fear, který ocenňovali nejen herní kritici, ale následně i hráči. Nepřekvapí proto, že tento týden vychází pokračování. Druhý díl Layers of Fear se tentokrát odehrává na luxusní zaoceánské lodi, kam se hlavní hrdina dostane z důvodu natáčení nového filmu. Jak ale asi tušíte, nic nepůjde podle plánu a pod dohledem šíleného režiséra zažijeme klaustrofobii i okamžiky strachu nebo bezmoci, jak ukazuje i dnešní launch trailer, podívat se na něj můžete níže v novince.
Layers of Fear 2 je dostupný pro PlayStation 4, Xbox One a PC.
Launch trailer
Známky z recenzí


REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

Komentáře (10)
Jednička pro mě byla milé překvapení, dvojku určitě zkusím také. Recenze mě nechávají chladným, tohle je typ hry, který se určitě nebude líbit každému.
Asi skôr Resident Evil, jednotka trochu nudila
Hry od Gun Media nebrat.
Jednicka byla bozi horor a na dvojku jsem se hodne tesil, ale zatim to vypada na slabsi pokracovani Hru urcite nevynecham, ale poridim az pozdeji..Cekani si pokusim zkratit Amnezii
@TheBigfoot: No právě Jednička je podle něj masterpiece
@Jakub Andreas: To mě překvapilo. Bigas je fanoušek, to bych byl na pozoru.
@FreeGoro: Vortex recenze
Jestli to ma 10ku a 9tky tak to nemuze byt horsi nez 1ka 😃
No prej je to horší jak jednička, takže asi tak Pokud někoho bavil první díl, tak zvládne i tohle. Vsadím se, že Slut Magazín dá opět 3/10 :-D To bude zase recenzovat pička hrající pokemony :-D
Od 10 ke 4. Tak si vyber
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.