Video s rozbalením sběratelské edice Zaklínač 3: Divoký hon

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
Komentáře (13)
lukasholak: Soška u AC3 je hezká, ale je to plast, tady to je z polystone materiálu (poměrně těžký, umělý kámen), navíc ručně malované. Takže konečně sběratelka, která je opravdu limitovaná.
Unboxing super, těším se na přívěšek, vypadá moc hezky, tak snad bude z dobrého materiálu (ne cín, nebo tak).
A musím říct, že hudební doprovod je úžasnej.
TAk to musím koupit Zaklinač 3 [s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]
objednal jsem sběratelku skoro ihned poté co jí odhalili(cca 20 minut)[s16]-té sošce se prostě nedalo odolat[s16][s16][s16]
no ja jsem byl na gameleader úposledni zakaznik na zberatelskou edici..po predoobjednavce znak VYPRODANO... no za 4495 kč je dost no ale sošká je boží moýna i lepší než z AC III
Mám ji objednanou [s16] na Xzone je vyprodáno jsem ještě niky nevyděl aby to bylo tak rychle rozebráno.
Ta cena je podla mna adekvatna k tomu co clovek dostane. Ak je niekto naozaj fausik Zaklinaca, tak ta soska sa mu proste musi pacit, to sa bude vynimat na kazdej hracskej policke :). Ja mat na to prachy tak to kupujem hned :P. Problem je, ze tie prachy na to proste nemam :D
Vzhledem k tomu že i základní verze toho obsahuje až až tak mě bude stačit. U special edicí mi jde hlavně o extra mise navíc.
Patrcz: A co bys chtěl, když jde o ručně malovanou sošku z polystone materiálu? Zaklínač 2 se se sběratelkou taky blížil ke 3000,- a to tam byla "jen" sádrová busta.
Já spíš doufám, že u nás bude opět přeložen i artbook. Ten u dvojky byl luxusní.
100% kupa
tady se na prachy nekouká.
Ty voe to je pálka jak svina :-D Nemyslim že sleví :-D
Nádhera,ale dát za hru půlku ceny PS4 no nevím[s8]
Doufám že ta edice někde bude levněji protože cena u xzone 4299 je trošku kulervoucí