Video: Assassin's Creed Unity – nový engine, nový gameplay

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (16)
Nevypada to špatne, ale na rijen už mam zamluvenej Drive Club, GTA V a The Evil Within, takže tohle si hodne počka, až se to možna jednou ke me dostane [s6]
dobre to vypada, ale je to sakra jen dalsi AC :(
Zas takový nextgen to není, jediný rozdil vidim v počtu npc postav na jednom místě a v dohledu, jinak po grafické stránce to není zas tak ohromující[s2]
Tak kterou masáž? Erotickou, thajskou nebo normální?
Vypadá to parádně, velice se těším. :)
Tohle chci dalelo vice nez TLOU remaster.
Sorry ale AnvilNext na kterym to běží fakt neni novej engine :)
Tak tenhle Assassín vypadá pamparádně !!! Už se těším, pro mě zatím nejhezčí nex-gen hra, Paříž vypadá výborně, nový bojový systém také, interiéry jsou propracované a jsou příjemným oživením.
A komu vadí "masírování", tak si hold ty novinky o něm jednoduše nečtěte a máte klid, hlavně neplácejte nesmyly jako že je to ždímačka na peníze atd.... já jsem za každoroční pokračování velmi rád.
Pro mě je daleko vetší stupidita každoroční Fifa, Nhl atd od EA. Nemám sice nic špatného proti sportovním hrám, ale každoroční opakování fakt NÉÉ !! Je to pořád to samé, hokej, fotbal, basket atd ... Klidně mi nadávejte ale je to pořád dokola, stejní hráči, kluby, stadiony i pravidla, občas jen lehká změna pohybu hráče, ale nic víc.
No vypadá to k mému překvapení lépe, než jsem si představoval. Tohle už bych i pořídil, tak uvidíme.
soky film sem viděl poprvé před pár lety a na to jak je starý, tak to byla parádní komedie, ke které se rád vracím.:)
toto bude nejlepší asasín...
Kupuje to vůbec ještě někdo? .) Mimochodem, abych předešel nějakým trapným situacím ohledně avatara, tohle je Charlie Chaplin, pokud jsem předtím někoho ohrozil na životě, či dostal nervový záchvat tak se omlouvám. Jinak něco o filmu je zde a je naprosto parádní :) link
Tak pokud bude ASSASSIN'S CREED: UNITY skutecne vypadat takhle úchvatne, tak prvních 14 dnu nebudu tu videohru hrát, ale budu se jenom procházet ulickame, prípadne toulat po strechách a užívat si tu nádheru kolem. Já to ríkám od zacátku, že nejlepším partnerem PS4 je projektor s plným rozlišením, ovšem kde na nej vzít a nekrást? Pane Tééééé [s14]
Jinak budu doufat, že se UBISOFT pokusí trochu ovládat a do vydání hry nevypustí do sveta 100+1 videí, kde ukáží kompletní hru a ty nedockavý hráce pripraví o spoustu prekvapení. Jako chápu, že se s takovouhle nádherou chtejí chlubit svetu, kdo by nechtel, ale chtelo by to trochu s rozumem. Me samotnýho to nijak netrápí, v budoucnu se ješte na pár videí kouknu - pro namlsání - ale ti kdo budou poctive sledovat všechno, ty už ted' krapet lituju. Ale je samozrejme každýho volba, jak moc chce nebo nechce být pri vlastním spuštení videoher prekvapený [s14]
No, ASSASSIN'S CREED: UNITY budu po ocku sledovat, ten projekt pusobí hodne nadejne. Jen me tak pri sledování videa (respektive na jeho konci, kde assassini vyhazují z okna tu vládnoucí pakáž) napadlo, zda by nestála moderní revoluce alespoñ za zamyšlení...
Nerozumím UBISOFTU s tou propagací Assassin's Creed, když už ta značka má takové neochvějné jméno, že se musí prodávat úplně sama.
Furt lepší jak masírka na rok starou hru [s9]
Přestanu sledovat po GC, chci být ohromen :D.
ježiš, proč zas masáž? děláš hru, chceš jí prodávat? děláš jí reklamu...ještě tu chyběj podobný kecy typu "ježiši, oni zas chtěj vydělat na lidech prachy" [s6] ano, lidi co pracují usilovně denně by chtěli za svou práci peníze, až takhle jsou opovážliví [s6] a ještě to můžeš završit tím, že tu hru nikdo nechce po těch 70 milionech prodaných AC her [s6]