Konzolista.cz

Venku je první recenze na Watch_Dogs

novinkaúterý 20. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Venku je první recenze na Watch_Dogs
Dnes se objevila první recenze na akční hru Watch_Dogs, která vychází příští týden. Přinesl ji exkluzivně velký francouzský magazín Jeux Vidéo, který udělil hodnocení 19/20. V magazínu se proto hodně chválí, především skvěle zpracované Chicago, které žije svým vlastním životem, ale také zábavné intuitivní hackování, výborná grafika i hudba a v neposlední řadě řada hlavních i vedlejších aktivit. „Watch_Dogs splnil všechna očekávání a nabízí nový pohled na hry s otevřeným světem. Je téměř dokonalý, jediným menším zklamáním je příběh,“ dodává recenze. Uvidíme, jak si Watch_Dogs povede v dalších recenzích.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (20)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kenji

Lidi proboha neblbnete jestli to dorazi 27 nebo 28 ten den nikoho nespasi , to chce pohodicku a v klidu vyckat ja se taky hodne tesim ale neblbnu z toho.Hezky den vsem[s14]

Rask
Rask #PS4
👍1

Jen pro info, 19/20 znamená ve Francii "perfektní". Tam nikdy nejde dostat hodnocení 20/20... link

MARTASLJ
👎1

Prvá ZAPLATENÁ recenzia.

Spilif
👍1
👎1

NO já musím říct že jsem přemýšlel jak to udělám z nákupem a kdy to koupím no a teď to sakra vypadá na to že to koupím hned :-D A nemůže za to to bodování u recenze ale video pod ním[s7]

mastrx
mastrx #damn it!
👍2

"v neposlední řadě řada hlavních i vedlejších aktivit" jen aby nebyly dost stereotipni.Grafika skvela ale na novych konzolich a hlavne PC.Stare konzole to urcite nebudou.Jeste jsem nevidel v chodu ps3 verzi.Uz mam hruzu jak bude vypadat.GTA V na ps3 vypadal skvele ale neverim ze dosahnou stejnych kvalit.Treba AC4 vypadal dobre ale framerate priserny.

stillalive
👍1

U mně to vypadá až na vánoce.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍8

Císelny hodnocení videoher me nechává chladnym, recenze tech velkych her ctu az po osobním dohrání a ani u WATCH DOGS to nebude jinak [s14] Kupuju v cervnu a docela se uz tesím..

A vzkaz tem, kdo budou tuhle videohru hrát v nejblizsí dobe, tj. 27.kvetna? At' uz budete WATCH DOGS hrát na cemkoliv, tak Vám preju skvelou zábavu, parádní herní zázitky a....a zkuste tady na webu neprozrazovat konec [s14]

sova655
sova655 #gabrda_9
👍3
👎1

Tellinnor.. vždy v den vydání :)

Tellinnor
👍3
👎1

Vypada to uzasne, taky uz se nemuzu dockat :)

Mensi offtopic > Nevite jak je to s posilanim her u JRC, konkretne dobirka pres PPL? Jestli hru doruci v den vydani tzn. 27. nebo az treba o den dele? Diky za info [s14]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2
👎1

Supr, tak zatím to vypadá dobře[s16] Za chvíli bude doma[s6] Watch Dogs[s7]

Cecil
Cecil #Cecilt5632
👍1
👎1

To bude super :-D

[s6][s6][s6][s7][s7]

czDante92
czDante92 #PSMR
👍3
👎1

x/20 [s6] to fakt dokážou udělat jen francouzi [s6]

Krox
Krox #noping out
👎4
👍1

je to sandbox, kdo očekaval neaky zazračny příběh je hlupak, to rovnou si běžte užit užasnou přiběhovou linii a nekonečnou řadu neopakujicich se side questu do minecraftu ...

miky20
miky20 #One& only
👎3
👍2

Ano ano ano [s7]

Ubisoft mě nezklame.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍4
👎1

Paráda :) Za týden je to doma!! :)

Skala
👎3

také se nemůžu dočkat, počítám každý den :) mam to předobjednane akorát nevím jestli mi to donese pošta presne 27 nebo az druhý den :/ ???

Inottam
👎2

No a druhý díl by mohl být třeba ve Washingtonu DC. [s14]

426kahemi
👍3

No jen tak dál :) Počkám si na recku zde :)

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer
👍5

Tak toto video vypadá hodně luxusně??

aceboris
👎3
👍1

Tak uvidime ine hodnotenia, hlavne IGN na nich som specialne zvedavy...

Související články

Nejčtenější články