Venku je první recenze na Watch_Dogs

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (20)
Lidi proboha neblbnete jestli to dorazi 27 nebo 28 ten den nikoho nespasi , to chce pohodicku a v klidu vyckat ja se taky hodne tesim ale neblbnu z toho.Hezky den vsem[s14]
Jen pro info, 19/20 znamená ve Francii "perfektní". Tam nikdy nejde dostat hodnocení 20/20... link
Prvá ZAPLATENÁ recenzia.
NO já musím říct že jsem přemýšlel jak to udělám z nákupem a kdy to koupím no a teď to sakra vypadá na to že to koupím hned :-D A nemůže za to to bodování u recenze ale video pod ním[s7]
"v neposlední řadě řada hlavních i vedlejších aktivit" jen aby nebyly dost stereotipni.Grafika skvela ale na novych konzolich a hlavne PC.Stare konzole to urcite nebudou.Jeste jsem nevidel v chodu ps3 verzi.Uz mam hruzu jak bude vypadat.GTA V na ps3 vypadal skvele ale neverim ze dosahnou stejnych kvalit.Treba AC4 vypadal dobre ale framerate priserny.
U mně to vypadá až na vánoce.
Císelny hodnocení videoher me nechává chladnym, recenze tech velkych her ctu az po osobním dohrání a ani u WATCH DOGS to nebude jinak [s14] Kupuju v cervnu a docela se uz tesím..
A vzkaz tem, kdo budou tuhle videohru hrát v nejblizsí dobe, tj. 27.kvetna? At' uz budete WATCH DOGS hrát na cemkoliv, tak Vám preju skvelou zábavu, parádní herní zázitky a....a zkuste tady na webu neprozrazovat konec [s14]
Tellinnor.. vždy v den vydání :)
Vypada to uzasne, taky uz se nemuzu dockat :)
Mensi offtopic > Nevite jak je to s posilanim her u JRC, konkretne dobirka pres PPL? Jestli hru doruci v den vydani tzn. 27. nebo az treba o den dele? Diky za info [s14]
Supr, tak zatím to vypadá dobře[s16] Za chvíli bude doma[s6] Watch Dogs[s7]
To bude super :-D
[s6][s6][s6][s7][s7]
x/20 [s6] to fakt dokážou udělat jen francouzi [s6]
je to sandbox, kdo očekaval neaky zazračny příběh je hlupak, to rovnou si běžte užit užasnou přiběhovou linii a nekonečnou řadu neopakujicich se side questu do minecraftu ...
Ano ano ano [s7]
Ubisoft mě nezklame.
Paráda :) Za týden je to doma!! :)
také se nemůžu dočkat, počítám každý den :) mam to předobjednane akorát nevím jestli mi to donese pošta presne 27 nebo az druhý den :/ ???
No a druhý díl by mohl být třeba ve Washingtonu DC. [s14]
No jen tak dál :) Počkám si na recku zde :)
Tak toto video vypadá hodně luxusně??
Tak uvidime ine hodnotenia, hlavne IGN na nich som specialne zvedavy...