Velká soutěž se Spider-Manem a konzole PlayStation 5 ve slevě

novinka  0
JRC, 27. 7. 2023 8:00
Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je bez debat komiksovka Marvel’s Spider-Man 2 od studia Insomniac Games, která vyjde v říjnu exkluzivně pro konzoli PlayStation 5. Hráče u nás může těšit, že dostupná bude s českými titulky. Nedávno na ní odstartovaly předobjednávky, během nichž bylo možné si hru objednat ve standardní, ale také sběratelské edici. Zájem byl obrovský a po sběratelce se jen zaprášilo. Není ale všem dnům konec, protože obchod JRC si připravil velkou soutěž hned o 5 kusů sběratelské edice. Pokud se na vás v předobjednávkách neusmálo štěstí, můžete zkusit sběratelskou edici vyhrát a získat ji tak úplně zdarma.

A co pro to udělat? Stačí se zamyslet nad svojí verzí Spider-Mana a ztvárnit ji. Více podrobností se dozvíte na speciální stránce JRC určené pro soutěž.

Zatímco po sběratelské edici se jen zaprášilo, pořád je možné si předobjednat klasickou edici. Ta u JRC je navíc dostupná s exkluzivními dárky, mezi nimiž je pěkná POP Figurka Spider-Mana, A2 plakát s oficiálním artem hry a také DLC s ingame bonusy (obleky a skiny). 

Hra Marvel’s Spider-Man 2 bude dostupná exkluzivně pro PlayStation 5. Pokud tuto konzoli ještě nemáte, můžete si ji nyní až do 7. srpna zakoupit za akční cenu 10.990 Kč, a to díky velké slevové akci. Za takovou cenu zatím tato nejnovější konzole Sony dostupná nebyla a kdo ví, kdy zase bude, takže je ideální čas si ji konečně pořídit a připravit se na příchod Spider-Manů, ale také Kravena a Venoma.

Pokud patříte mezi velké fanoušky Spider-Mana, ať už jde o hry, komiksy nebo filmy, určitě oceníte i širokou škálu tematického merche. Mezi ním jsou pěkná trička, figurky, přívěsky na klíče nebo lampičky. 

Zdroj: JRC

Komentáře

Komentáře jsou uzamčeny.