Velká soutěž s akční hrou The Order: 1886
novinka•úterý 24. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
2) Hra The Order: 1886 v press packu
3) Hra The Order: 1886 v press packu
4) Tričko The Order: 1886
5) Tričko The Order: 1886
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (61)
bf333:A do haj*lu :D .. Jako karlovarák se trochu stydim :D
Vinnie_Nepamatujes slavnou Karlovarskou losovacku?Mrkni na YT[s14]
Tak jsem se taky zapojil do týhle soutěže o fajnový ceny a jde se na oběd [s14] Dobrou chuť všem [s14]
bf333: Co je ve Varech? :D
Jak ve Varech[s6]
taky by mě zajímalo jak se tu losuje [s6]
To dřív vyhraju tu sportku než tady v soutěži [s6] ,ne vážně,těmhle losovačkám prostě nevěřím.
kana92: To sis asi spletl web, kámo.. link
Není možné, protože se losuje přes random systém
Potom co jsem byl svědkem,jak jeden z konzolistů napsal 2x v chatboxu komu by přál výhru a ti dva jmenovaní opravdu vyhráli,nevěřím že se poctivě losuje..
jak sleduju, tak 100kg/190 cm jsou tady dost častý proporce [s14][s14]
Kdy soutěž končí?
Hoši až nebude co žrát tak hubení zdechnou jako první, my "svalnatí" to přežijeme[s16]
ez win [s6][s6][s6]
Bože dej, aby i mě se jednou poštěstilo [s6]
Ta figurka je skvělá
....není důležité vyhrát ,ale zůčasnit se[s6]
Pral bych si vyhrat :)
snad se poštěstí[s6]
tak hru mám ale to tričko je boží.
Ty vl Pitrs je Billy Gibbons ze ZZ TOP???? No já se picnu,ať mi shnijou zuby, jestli to nejni on.....Nevim co máte? Přeci každej normální chlap si dělá na zimu zásoby Dělá to každý zvíře,tak proč ne i Pitrs? :-D ...... Ty vl bez tuku do mrazu nelez(základný pořekadlo). Měli by jste se za ty vaše kostnatý prdele stydět :-D
Už bych taky chtěl konečně někdy něco vyhrát[s16] Natož tuhle skvělou hru!!! kterou jsem ještě neměl to štěstí si zahrát[s13]
pitrsone: těch 100kg to počítáš jen nohy?[s6]
wow.[s1]
Jako by jste mě už někdy vyděli[s6] 100kg a fousy opravdu jako vlkodlak.nesnáším holení.
pitrsone to triko je pro lidi a ne pro vlkodlaka.[s6] Nic ve zlem.
Oplan je fakt frajer, jsem dojat a děkuji, kámo :)
Už soutěžim [s16][s16]
pitrsone: na takový tlusťochy jako si ty, trička nedělají[s6]
kurňa to je najednou novejch nicku[s6]
držím palce všem a hlavně sobě. chci to triko xxl
to brzo odehrano a prodano, soutezit nebudu dam prilezitost tem co o tu hru opravdu stoji