Ve WWE 2K16 se objeví Terminátor








novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (14)
Spratekk-jmenuj
švajnenegger husty ..........
Škoda, že si moc geniálních filmů neviděl, jak se zdá
tak to je bomba Arnie vs. The Rock
Zeru tu scenu!HustyAle asi si radsi pustim film
Terminator je nic moc, ja bych chtel do hry Mr. Beana a Forresta Gumpa.
Co tam ještě nacpat do té hry aby se prodala!?! V DLC bude predátor.
V jakém věku tam Arni bude? :D :D
no že bych po delší době pořídil wwe ? v dobách na ps2 a ještě i na ps3 jsem s kámošema strávil hodně času u hraní wwe po večerech jsme to hráli ve 4 to byla pecka tag team klec sranda byla asi do toho půjdu uvidím ještě podle videí a Arni to je taky pěkný bonus :)
Tan na nový díl se těším, doufám, že tentokrát to už bude plnohodnotný next-gen, ne jako ten minulý. Ale zrovna postava terminátora do wrestlingu moc nepasuje, jak by ho mohl jakýkoliv wrestler porazit bez použití zbraní si lze těžko představit. Leda by hra obsahovala mód, který by byl obdobou mobilní hry WWE Immortals (bojovka, kde je každý wrestler obdobou komiksových či mýtických postav), tam by se pak hodil dobře.
Hmm, radši bych nějaké oznámení ohledně UFC nebo boxu, ale Arnie je dobrej marketing :-)
Arnie nesmí chybět nikde :)
Arni prijde do ringu - oskenuje borcum hadry a jde si pro ne