Ve Fortnite by mohly zůstat režimy bez stavění
novinka•čtvrtek 24. března 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Epic Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
@Beast of Yharnam: vždyť je to pravda 😀😀
Prostě hardcore bez stavení stejně konzolisti jsou znevyhodneni když ti mají na PC přednastavene a jen klikáji a už bez editování jedou takže určitě by to potěšilo hodně hráču které stavení nebaví, nebo že jim nejde tak dobře a je pravda proč jsem to nehrál už dříve jen kvůli stavení to mně odradilo proto jsem začal až na PS5 od 3 kapitoly.
Tak jestli nechají i mód bez stavění tak budu rád.Dneska výhry jak ve dvou tak ve třech.Hrajete se to parádně.
Jestli tam to stavění nebude, tak bych si to i zahrál
Neměl by Fortnite běžet ve 120 FPS?
Super, ak to tam nechajú na stálo tak to skúsim. Mňa práve to stavanie na tom naviac odradzovalo, pretože keď chcem stavať tak môžem hrať minecraft a nie toto. :D
Stavění mi nikdy nešlo, dodnes nevím čím se maže zeď
@ChuligaN_cz: áno, táto sezóna sa im fakt podarila. Nečakala som až také zlepšenie hry.Inak, ak niekto hrávate na "playku", pridajte si ma, lebo s "randomami" je to vňčšinou strašné.
Ja hral fortnite vzdycky bez staveni. Udelal jsem si z toho takovy pubg. A na pohodu. Kolikrat meli posledni protihraci co delat aby me nasli
@ChuligaN_cz: Od zacatku sezony se da stavet jen arenach. Dneska vecer je duo cup a bez staveni, bude to mazec...
Tohle mi uniklo a jestli tam je režim bez stavění tak to dneska jdu vyzkoušet.