Ve čtvrtek nová prezentace State of Play věnovaná hře Hogwarts Legacy


Tvoje reakce na článek
Galerie





































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (22)
Doufám že půjde vytvořit postavu nějak důkladně. Mladej Igor Karkarov je pro mě jasná volba 😁😁😁
tak tohle jde úplně mimo mě, stejně jako celý Harry Potter :-D
Taky doufam, HP na PSku jsem hltal vzdy jako maly, toto bude pecka po tech letech
@Marsam89CZE: Jen ať blbě čumí! Já tohle fanouškovství plně podporuji a vždy mi vykouzlí úsměv na tváři. :)
@HonZyczech: moje přítelkyně nosí oblečení s nášivkama HP i do školy. Je jí 35 a učí
Taky jsme velcí fandové, manželka nosí šrajtofli a kabelku, oblečení HP a vůbec nám to nevadí, jen jak někteří čumí Jestli bude CZ tak se zblázním blahem
Snad bude nějaký ten gameplay
Pár dní zpátky jsem po dlouhé době zase rozkoukal HP, tak jsem dostal chuť na kouzla, snad se hra povede.
@Benedalsh: jsem rád, že v tom nejsem sám😁
No tesim sa co ukazu. Cztitle by boli pecka snad hra nesklame.
Prosím ať je to top, v CZ a letos . Děkuji 😂
Celkom sa teším očakávania sú veľké
Prosím ať to není sračka, prosím ať se to povede
No nevím.. Avalanche studio? Just cause srajda, mad max taky žádná hitparáda..mno uvidíme
@Zde255: Mám to stejně s manželkou
Ójé, konečně 👍🏻
Tož jsem zvědavý. Ségře tu hru slibuju 2 roky pod stromeček, takže zatím nedostala nic...😂 Fanda Harryho sice nejsem, ale když možná pak vyzkouším i já.
No sláva!! Konečně tak to bude to nejlepší State Of Play co kdy bylo moc se na Harryho pardon Hogwarts Legacy těším
Máte tam chybu, AAAA vychází jednou za 10 let.
Já si myslím že to bude jedno velke ah 😒 😁
AAAA hry vycházejí jinde
Tak na to se hodně těším 👍