V srpnu opět první v US PlayStation 4, nejprodávanější hrou Madden NFL 16

- Madden NFL 16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
- Minecraft (360, PS3, Xbox One, PS4)
- Gears of War: Ultimate Edition (Xbox One)
- Grand Theft Auto V (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC)
- Lego: Jurassic World (360, 3DS, Wii U, PS3, Xbox One, PS4, Vita)
- Rare Replay (Xbox One)
- Until Dawn (PS4)
- Call of Duty: Black Ops Combo Pack (360, PS3)
- Batman: Arkham Knight (PS4, Xbox One)
- Call of Duty: Advanced Warfare (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC)
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (79)
Znám lidi, co by za takový zboží slušně platili :-D
acidko... ja fakt neviem odkial kam ale toto uz je aj na mna moc ))hlavne ten vyrok prevzaty od Gandalfa... :))))
acido: Moc nechápu ty tvoje výkřiky do tmy,ale asi mám dlouhý vedení.Zřejmě slušnej oddíl!
Co bereš za matroš? Tys toho tady teda dokázal, rodiče by na tebe byli hrdí. Ani psát neumíš.
:D
Tak tipuju, že tu dlouho nebude, tak to ani překládat nezkoušejte.
acido: Mohl by si nám prozradit v jakém jazyku jsou tvé příspěvky napsány? Chtěli bychom si to přeložit, neb nás hrozně zajímá, co nám to vlastně zděluješ. Děkuji jménem celého ovčínu.
bosshunter78: Jak říkáš! Jo a na to pivko bych taky rád dorazil,pokud čas dovolí. Spojení alkoholu v rozumné míře a pokec s ostatními hráči je velice lákavé a inspirující. Míra, nemíra.
oblak: dík chlape,já sice tak často nepíšu,ale někdy mi to nedá a musím.Některé příspěvky od zdejších hráčů jsou fakt psina,ale občas je to až moc a přijde mi jako když se hádají malé děti.No zřídka kdy úroveň klesá ještě níže do nespecifických sfér,že i ty děti, bych ještě urazil. Z toho důvodu jsem se nedávno registroval a to čtu konzolistu pravidelně už nějakej ten pátek na zpět.Když musíš,tak musíš.
Cid pekne napisane :)
Hezky se to čte ty vaše příspěvky,zase jsem se náramě pobavil. Jinak k tématu,PS4 se prodává víc než dobře a smekám že i za velkou louží takhle válí,trochu překvápko po letech nadvlády xboxu. Tím nechci schazovat konkurenci,protože zase tak špatně na tom taky není. Každej ať si hraje na tom svím co mu vyhovuje a neprudí ostatní.Já mám hraní jako vášeň už několik desítek let,ale nikdy jsem neměl potřebu schazovat ostatní hráče jenom kvůli tomu že preferují jinej stroj. Jsem plejka přiznávám,ale ne z důvodu výkonu-srdeční záležitost již od dob ps1. Takže zpráva o prodejnosti mě potěšila,ale na druhou stranu si myslím, že majitelé xboxu z toho těžký spaní nemají. Ale je to zábava tady pozorovat jak to tady někteří jedinci prožívají a do krve si brání to sví. Zapomínají pak na to podstatný a to je paření her !!!Nebo se pletu?
pishin : Ty máš mou manželku
Oblak psal jsem naka jména? Potrefená husa se vždy ozve.
Tady se začínají brát tvrdé drogy. Hoši nestačí vám pivko a ganja?
Stinky: aji já mám doma všechny konzole a nejlepší elektroniku na světě i ženy...
Teda do doby než manželka zavolá: přestaň už na záchodě pročítat ten JRC katalog (svět hardware, Playboy) a pojď radši umejt podlahu...
bf333: On ale nelhal, jen záleželo na tom jestli ho ošetřující lékař pustil z polstrované cimry do společenské místnosti kde jsou ty konzole a nebo ho zase zavřel do polstrcimry, takže jeden týden měl a pak zase ne, pak opět měl a zase neměl
To ja toibodko verim ze ho nemas...
Ja zas neverim ze mas mozog :)
No nevim,drotar psal kazdy tyden neco jineho,jednou PS4 mel,pak zase nemel a takhle furt dokola...mu neverim ani ze ma xbone
No vida kolik vyznavačů Xboxu tajně drtí plejáčka :D Jen tak dál kluci, děláte nám radost..
oblak: Tak pokud si chcete zahrát to nejlepší, tak vám nic jiného nezbývá, než si zase jak minulou generaci koupit Plejáček
patrik ale my niektori vlastnime aj PS4 si predstav :))))
njn...
a hráme ich doteraz, vy s tým dohraným Bloodborne, odfláknutým The Order a rovnako dohraným Until Dawn len šúchate nohami a čakáte na U :P
Aligator: nevím proč je řešíš, oni nemužou být objektivní když nevlastní tu nejlepší konzoli a hrajou pořád dokola 3 herní serie :)
Aligator : to nemá cenu , ty si pojedeš furt to svoje
bosshunter78 > Ano tomu aj celkom verim, ze to tak je, lebo ti najvacsi "borci" tu, su v reale urcite na urovni mentalnych vozickarov, ja som aj niekde volakedy cital, ze vraj internetovy trolovia su v reale hodne velke nuly a loosery, comu aj celkom verim, takze je jasne, ze taky clovek na zraz nedojde.
Na druhu stranu musim dodat, ze ja som nehovoril o tom, ze Xbox ci Pleyka robi z ludi debilov... To som proste nepovedal a ani nemyslel, takze ten Tvoj uvod komentaru je taky nejaky divny ;). Ja som hovoril o pokrytcoch ktorych si vsimam hlavne z rad Xboxu, ze proste hatuju vo velkom PSko, troluju, pluskuju trolov, a potom zrazu jak blesk z cisteho neba sa hraju na objektivnych ked im niekto dava ochutnat ich medicinku :)... Potom placu ... A fakt milujem, ked sa nejake take individum typu El_scorpio, trojbodka a podobni zacnu hrat na objektivnych to mi ide prasknut zilka na hlave :D... (obrazne povedane) :).
Ale tak hladat objektivitu na takychto miestach je odomna vcelku naivne, to je moja chyba ktoru si uznavam :) napriek tomu sa proste neubranim udiveniu, ked zase a znovu vidim nejakeho takeho borca co si tak neskutocne kadi do huby a este sa pritom hraje na frajera, to mi fakt rozum proste nebere.
Plejstik3: jo kdyz jsem dneska v praci cetl to same tak jsem si cvrnknul do trenek. Stinky je dobrej s tema hlaskama. Stinky s tebou bych rad zasel na pivko
Acido, až se vzbudíš, tak ten koment uprav. Není to pod návykovkou čitelné..