V poslední prezentaci hry Dying Light 2 Stay Human ukázali vývojáři kooperaci i konzolové verze
novinka•čtvrtek 13. ledna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros.
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (29)
První video, tj. trailer na Dying Light 2, samozřejmě vypovídá o tom, jak bude videohra vypadat na silných PC sestavách a nové generaci konzolí. Vizuálně je to určitě povedená záležitost, přirozeně ostré, řada efektů, stínování a hrátky se světlem, odrazy...
Věřím tomu, že "naživo" a na dobré televizi nebo monitoru, to bude fajnové pokoukání. Druhé video se sympatickou dvojicí je velmi příjemné a navíc v "kulisách" světa Dying Light 2. Vyhráli si s tím. A mimochodem, velmi pěkné děvče ta Leah Alexandra 😉
Takhle nějak si představuju pohodové, klidné a pěkně sestříhané představování produktu, na kterém se pracovalo X let. Vážně povedené video a ač mě tahle videohra dosud nijak nezajímala a předchůdce jsem nehrál, tak teď má mojí pozornost. Tím netvrdím, že to budu v budoucnu hrát, na mě je to příliš "krvavá sranda", ale jako celek to rozhodně zaujalo 🙂
A k těm návštěvníkům webu, kteří zřejmě to dvacetiminutové video buď proklikali nebo prospali, tak tam proběhla ukázka jak z PlayStation 4 a Xbox One X, tak i z nové generace konzolí v podání PlayStation 5 a Xbox Series X. Šlo o zhruba deseti vteřinové úseky na každý stroj...
PlayStation 4 - čas 6:20 / 6:39Xbox One X - čas 6:40 / 6:49PlayStation 5 - čas 6:50 / 7:01Xbox Series X - čas 7:02 / 7:12
Opravdu už nevím, co si o pozornosti řady lidí myslet a to všeobecně, nejen na nějakých herních webech. Divná doba to 21.století 🤔
Proč není ukázka nových konzol?
@beliar: Zeptej se Sony, proč to má tak v p**i, pak dej vědět, taky by mě to zajímalo. Chci si to zahrát, než opraví dvojku. I když odpověď je snad úplně jasná.
Takto to bude vypadat na xboxu one ? Nevěřím
@pitrsone: tak kde jsou cz titulky na ps?
@Phoenixes: už jednička má skvělý support i do dnes.
Ja opravdu pockam az to vyleze, protoze k PL vyvojarum uplne duveru nemam. Teprve az si budu 100% jist, ze tam neni plno bugu a optimalizace je Ok, tak zacnu o hre premyslet.
@touchmud: tu levnejsi
Hula hula ukázka že starých konzili je jen v tom videu kde o té hře mluví, je tam jedna část a tam je to docela dost znát,vypadá to o dost hůř než když si dáš ten první trailer,tam už jsou záběry z next gen konzoli podle me
N-pikatchu ja nevim ale zatím se mi zda vše co jsem hrál ps5 v pohodě a nikde jsem si dokreslovani textur nevšiml a věřím, že to bude to samé i tady v DL 2.
Cardys: polská bída?? Kde jsi na to přišel??
Jedničku hraju do teď se synem v COOPu a je to fakt prdel i po těch letech 😂 Druhý díl si nenechame ujít 👌👌👌
Fenix no loading vem cert ale tech 60 fps tvl na to si clovek sakra zvykne a hry ve 30 fps uz proste nemuzu hrat a to jsem se driv divil co vsichni delaj, ze ty hry jedou v pohode :D :D
Já bych to na staré generaci už asi hrát nechtěl a teď nejde o grafiku ta mi příjde ok. Ale o to že pokavaď si jednou zvyknete na rychlé SSD a loading pak už prostě nechcete jinak. Doufám že nová generace využije SSDčka naplno a nahrávací časy ve hře nebudou.
To první video je z PS4 a Xbox one verze..Na nové konzole to bude samozřejmě hezčí..Pro ty co tu řeší grafiku..Těším se na hru a vezmu určitě a titulky jsou tresnickaz na dortu..Ale napřed Horizon forbiden West a Elden Ring.. poté Dying light..Holt nabytý únor
Možná je to tím, že na tom tak dlouho dělali, tak ta grafika je trochu zastaralá, v dnešní době jsme přeci jen zvyklí na trochu lepší standard.
Polská bída.. Počkal bych na recenze, ale každému co jeho jest :)
jo nektery ksichty nevypadaji dobre. taky se mi nezda fyzika protivniku, nekteri odlitavaji jak hadrovi panaci.
@touchmud: To bude zase porovnanie ako minulu generaciu. 300nasobny zoom aby si videl zuby na okrajoch. Myslim ze DL2 bude v Gp nie? Zober tam a mas pokoj. AK zbieras trofeje na psku tak kupis pskovu verziu hry.
Tohle bude jízda, fakt se těším
@Moneta: ani bych neřekl, mě se to líbí. A těšing jak sviňa.
To bude zase hodin v co-opu! Pomalu se nám ty herní žně rozjíždí! 🎮🔥
Aspoň někdo se snaží poučit z Cyberpunku... Snad to klapne!
Tybláho já měl celou dobu pravdu, hlavní hrdina fakt hledá holku ( sestru)
@Moneta: ukazka z konzoli mela byt ps4 a xbox one
Skvělý trailer, konečně se to blíží.
Chtělo by pořádné technické srovnání Xbox vs. PS5 ať vím kterou verzi vzít :-)
Dnes jsem předobjednal. První velká pecka tohoto roku!
Vypadá to sakra dobře.