V PlayStation Plus se zřejmě objeví hry od studia Bloober Team
novinka•sobota 14. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama












novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
@dopitapetr: medium byla pecka? Ve vsech smerech? Vazne? Nekomu teda fakt staci malo. Na MC ma od hracu 6,5. Sorry tohle fakt neni pecka ve vsech smerech. Blubri meli naposledy celkem uchazejici LoF a pak to slo srat.
@JoshXX82: a ukazalo se ze si mel pravdu
@FreeGoro: Přesně, The Medium byla pecka ve všech směrech. A hlavně na ní bylo vidět, že už je to čistě next gen záležitost. A to využití DualSense, no mňamka.
@davinemecek: Není to nic extra. Walking simulátor, který navíc nedokázal naplno využít ty dvě reality.
Tak zrovna observe mě hodně zajima a blairwitch taky:))
Medium 10/10 hra....brilantni hudba,pribeh,atmosfera,hratelnost.Navic inspirovana skutecnym svetem.Naprosty skvost ❤️
Mam dojem, ze v ponuke noveho PS Plus budu hlavne tituly ktore uz v PS Plus boli. Takze je dost mozne, ze hrac co si sluzbu plati uz dlho bude nemilo prekvapeny.
Tak jelikoz sony stale otali s tim jake hry tam budou tak ocekavam dalsi vymrdavku z jejich strany a to jejich mlceni pricitam tomu ze to budou same srance. A protoze to sami moc dobre vi tak mlci.
Medium nejspis vyzkousim, jestli to tak teda bude. Libil se mi ten koncept, ale samozrejme vim, ze uspech tahle hra uplne nesklidila.
@morfi: Ty za to nemůžeš
@Pan Karlé: debakl jsou tvé komentáře poslední dobou :D jeden by řekl že už pár týdnů jedeš zatraceně špatný matroš, změň dealera ten tvůj tě omrdává... balík až na medium(které bylo v GP D1) neznámých her,klasická vata...
Nejsou to žádné pecky, už vůbec ne v prodejích. Tady by to dávalo i smysl GP/PS+.
Tak to je teda jiný debakl pro Microsoft
Medium v passku?