Konzolista.cz

V Mortal Kombat X budou i některé hostující postavy

novinkastředa 16. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: V Mortal Kombat X budou i některé hostující postavy
Vývojáři z NetherRealm Studios zatím oznámili do své bojovky Mortal Kombat X několik bojovníků, které ovšem fanoušci dobře znají, případně je asi moc nepřekvapí, protože do celého oblíbeného univerza zapadají. Ed Boon nyní v rozhovoru prozradil, že můžeme očekávat i některé hostující postavy z jiných sérií, což asi po minulém dílu nikoho nepřekvapí, jen je tedy samozřejmě otázkou, jaké to budou. V minulém dílu se objevil Freddy Krueger jako DLC, případně hráči na PlayStationu měli Kratose z God of War. Ten ale v novém dílu nebude, jak potvrdil přímo Ed Boon.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Krox
Krox #noping out

to suchac: ne asi a při jednom by tam mohli soupnout i zeldu tu dojnici už mam taky plny zuby ...

One
One #☯☯☯
👍1

Jeste ze tak, Disney ma plne ruce prace s tim, aby znicil SW.

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍1

Ten obrázek je vtip toho producenta, jak píši v novince, žádná postava potvrzena nebyla.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

Vždyť se podívejte na ten obrázek - je to jako pěst na oko..nechápu..

POciSEM
POciSEM #DooM 3
👍2

Mohli by tam dát třeba Sádlo Seagala.Vykuchat tu vepřovou hlavu nějakou fatalitou by byl splněnej sen

stahujutorrenty
👍1

ja si myslim ze tyto obrazky se vyposteji aby vyvojari podle reakce hracu vedeli jestli do toho jit nebo ne...jinak receno neni se ceho bat :)

DoomedVítek

A proc by to nemohlo bejt ujetý, ze by to byla krvava rubacka s postavickama od Disneyho :D

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

Nesmysl..tomu nevěřím..to by museli být blázni...

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Tomu neverim..

senator
👍1

To je určitě kachna tohle, to nemůžou myslet vážně, nebo jo? NEEEEE!!!

RobotCZ
👍2

Čekal bych zkrvavený medvídka Pu, nebo nedej Bože Íáčka se stylem draka, ale sněhuláka s ledovou královnou? Tak to je silný kafe i na mě.

Nitram1980CZ
Nitram1980CZ #PS5/XsX
👍1

Že by konkurence za Sub-zera nebo Frost ne ted vážně doufám že ten obrázek je fake protože ji si tam nedokážu představit co by tam dělaly postavičky od Disney

gambit
gambit #gambit

Frozen je strašná sračka. Jen to ne [s6]

Související články

Nejčtenější články