V Halo Infinite začala druhá sezóna Lone Wolves, launch trailer
novinka•úterý 3. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Microsoft Game Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (12)
Xbox Halo Bramburek
@Marty: No dobře. Myslím si ale, že je to téměř vždy nadsázka a špičkování mezi "tábory". Je fajn, že tady na webu komentáře jsou a žije to tu. Na rozdíl od jiných webů, kde projdou max. souhlasné politicky korektní názory.
Ja už se bojím něco napsat aby to jakože nebylo zase útočné
Marty a jeho komousska cenzura, beee. 😭
Konečně přidali 120 fps do Series S
@Marty: A čím porušuje pravidla? Tím, že se ti nelíbí co píše? Tady se musí jen chválit Xbox, jinak by se mohl někdo rozbrečet?
Snílek Mára je spokojený, jemu to na xboxu stačí
Děkujeme za to nic které do hry bylo přidáno a já mám stále odinstalováno.👎🏻
Už se těším zapínam
Ja jsem se na tu druhou sezonu fakt tesil... uz jsem to znechucene vypnul.King of the Hill je nehratelne, protoze celou dobu co to zabirate, tak to vydava uplne nechutnej a pomerne hlasitej zvuk, coz je neuveritelne otravne hned po prvni hre, takze dalsi uz ani hrat nechcete... Cloveka ktereho toto napadlo bych vykastroval. Nejlepsi klasicky Halo mod takto zprznit...Novy mod Last Spartan Standing, ve kterem zaroven bezi nejaky event, se neda hrat v party, pouze solo. (Ackoli v predchozich Halo hrach bylo mozne ffa mody zapnout v party.) Takze kdyz chcete plnit event s kamaradem, tak si muzete maximalne tak nas... :DBig Team Battle ma bud (zase) zprznene servery a nebo to hraje tak malo lidi, ze me to napojilo nekam do somalska a mel jsem ping 140. Uprimne nevim, co z toho je lepsi moznost... Battle pass se docela povedl. Je tam celkove vic veci (min boostu a vic contentu), nejake hezke coatingy a uplne novy armor core, zajimave helmy a par dalsich drobnosti. Jako urcite lepsi BP, nez v prvni sezone. Skoda ze tu hru musite i hrat, abyste ho splnili. :D
No smutne. Asi se zase radsi vratim k MCC, kdyz si budu chtit zahrat Halo.
to je všechno ? tak by mě nenaladilo hrat to
Už mám pár her zasebou i výhru Last Sparťan Standing😀Jinak v odměnách je už i ta měna v pátém levelu a potom každý 10 level.