V Evropě vyjde PlayStation 4 bundle s hrou Grand Theft Auto 5
novinka•čtvrtek 9. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Take-Two Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (17)
Bungle PLAYSTATION 4 s GRAND THEFT AUTO 5 za 12 300 Kc nebo za kolik? No, tak pokud to nebude nejaká vizuálne upravená varianta konzole a bude to jen standartní verze a standartní videohra k tomu, tak takovou cenovku nemuže rozumný clovek akceptovat ani v tom nejvetším predvánocním shonu [s14]
Klasická tmavá PLAYSTATION 4 se dá koupit už za parádních 8000 Kc, GRAND THEFT AUTO 5 se nabízí i za 1500 Kc a to dává luxusních 9500 Kc. Tak se tak sám sebe ptám, nebyly dríve tyhle "pakety" konzole a videohry pro zákazníka výhodný? Kampak se jenom ta dávná výhoda podela..
Už dlouho mám pocit, že nekde mezi výrobcem (cehokoliv) a koncovým zákazníkem je chyba [s14]
Škoda, že nedělají konzole s nějakou tou grafikou na kapotě. Taková bílá PS4 s jemným ornamentem na povrchu.. oujé
na vanoce mam v planu koupi PS4 tak mozna bude bundle s GTA V ten spravnej :)
jo tak na tohle jsem čekal do konce roku už snad bude doma [s14]
At si cele gta shith strcej nekam [s15]
Konkurence chystá Halo bundle s bílou konzoli. To je prostě před Vánocema taky bomba tahle kombinace.
Skvělá zpráva, prodávat se to bude jak rohlíky .) Jsem zvědav na konkurenci jak zareaguje, jestli nějakou voňavkou ve stylu GTA nebo tak něco..
To budou mega prodeje :D Znovu se hrozně těším až si to zapařím! [s16]
Tak pro mě to teda je největší událost tohoto roku! [s12]
Bod pro Sony přes to, že pro mě je GTA přeceňovaná značka, tak i přesto bod pro vás.
Supr by bylo kdyby dali aspoň nějakou slevu těm co jsi to koupili na PS3 přes digital ale toho se asi nedočkáme:-D
Na to jsem čekal
Supr bundle pro toho, kdo PS4 ještě nevlastní[s16]
ja osobne by som skôr prijal cenu podobnej TLOUS a nie takú :( [s8]
Tak tohle bude opět suverénní Vánoční převaha SONY nad konkurencí, co se v prodejích týče! :) Lepší bundle a ještě takto načasováno nemohl přijít.
Pokud by byl bílá PS4 tak kupuju.
Cena je naprosto normální na bundle s novou hrou