Konzolista.cz

V Call of Duty: Advanced Warfare bude 3D Printer Rifle

novinkapondělí 26. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: V Call of Duty: Advanced Warfare bude 3D Printer Rifle
V akční hře Call of Duty: Advanced Warfare bude spousta originálních zbraní, které by se jednoho krásného dne mohly používat i v reálu. Jednou z těchto zbraní bude i puška 3D Printer Rifle, která pracuje jako 3D tiskárny, jak ostatně napovídá její název. V pušce nenajdete klasický zásobník s náboji, ale dává se do ní speciální kapalina, kterou následně počítač v pušce proměňuje ve vteřině na náboje. Na jedno nabití by měla puška vystřelit zhruba 200 nábojů, takže je ideálním společníkem do velkých přestřelek, kterých bude Call of Duty: Advanced Warfare hodně. Jak puška vypadá, se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
SpawN
SpawN #Sony

Tak to jsem zvědav už teď podle toho co se vymýšlí tak začínám mít strach,že nové CoD dopadne jako jeho předchůdci,ale možná se pletu a nakonec budu překvapen a spadne mi čelist z nového cod uvidím jak bude vypadat hra za běhu snad to nebude jako ostatní cod to by mě mrzelo,protože cod byla oblíbená hra,ale pokazily to od MW 2 což mě moc mrzí

cermi85cz

Jen cekam na lightsaber

AdamekDave

arrozo nemusí isť o plast u 3D tisku môžu použiť kopu druhou materiálov dokonca som čítal o tom že sa snažia o tisk z materiálov z šutrou čo sú na Marse a v budúcnosti by to mohlo pomôcť kolonizovať iné planéty.Taktiež v medicíne to pomôže pri tisku tkanív a následne orgánov. K téme sakra seriem im na moderne zbrane dajte mi niečo v druhej svetovej ako cod2 .. keď to už vydávajú každý rok tak by v jeden mohli spraviť výnimku a hodiť dáky konflikt s ktorého by sa aj mladý mohli niečo o histórii naučiť.

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Náhodou cool nápad, který je postavený na reálných studiích. Nad myšlenkou 3D tiskárny na molekulární bázi se zabývají vědci již dnes link jak říkám toto se mi na novém COD hrozně líbí, že se ty futuristické vychytávky budou opírat o reálné technologie [s14]

Arrozo
Arrozo #PS5

Odvazna myslenka....nevychili ty plastovy naboje vitr?

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!

Futere se vsim vsudy, proc ne, docela se na to tesim :-) Ale hlavni pro me bude FC4, po ktere sahnu hned

Krox
Krox #noping out

to mitsu cz: yep it suck nejlepši bude odzkoušena a nezasekujici se M4A4 neboť zranit vojaka je o mnohem efektivnějši než ho zabit!

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

Technicky velice zajímavá zbrañ.....ale stejne si neodpustím malou poznámku [s14]

Je neskutecný co si nekterý lidi nevymyslí proto, aby se mohli jiný lidi co nejsnadneji a nejefektivneji zabíjet a likvidovat. Velká cást týhle spolecnosti je jako zhoubný nádor a nádory je potreba zavcasu odstranit a zbytek rány úspešne vylécit...

Unholyu

Napad pekny musi se nechat

Krox
Krox #noping out

to mitsu: stim famasem je to pro mně novinka, každopadne jsem chtěl jenom poukazat že lidi jsou ochotni dneska použivat kde jakej paskvil a tahle vypada celkem vydarene

🎥MistrJakub🎥
🎥MistrJakub🎥 #PS VLÁDNE
👍3
👎1

Tak ještě oznámit upgrade AI rybiček na verzi 2.0, které podle potřeby dokážou najít studený a teply proud a blechy do psích kožíšku :P

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1
👎1

Tak to je užasná zbran Call of Duty: Advanced Warfare [s7][s7][s7]

426kahemi
👍3
👎3

Trapné jako CoD samo.. :D

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

to je hovno sci-fi, tam musí bejt blastery, anihilátory a desintegrátory[s14]

PS: Mimochodem, jaké velké přestřelky v CoD myslíš?[s14]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1
👎1

WHAT THE....???? [s15]

Krox
Krox #noping out

Jakožto hater CODka sem zbraň chtěl ihned zkritizovat, že takhle by to prostě nešlo. Ovšem když sem si ji pořadně prohled tak na ni nevidim žaden nešvar, jenom si myslim že by "puška" mněla velice velky problem s nabijenim munice tedy dane tekutiny, ale asi to nebude problem když francouzska armada použiva FAMAS ktery když držite v leve ruce tak vam vystřelene naboje sype přimo do xichtu ...

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎2

No tak tohle mě mine velkým obloukem už to vidím cod vždy slibuje hory doly a nakonec hovno jediné co je pravda že tam budou 3 zbraně které budou op a všichni s nimi budou hrát a že si budou hráči všechno ostatní muset dokupovat formou dlc atd.

Související články

Nejčtenější články