V Call of Duty: Advanced Warfare bude 3D Printer Rifle

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
Komentáře (17)
Tak to jsem zvědav už teď podle toho co se vymýšlí tak začínám mít strach,že nové CoD dopadne jako jeho předchůdci,ale možná se pletu a nakonec budu překvapen a spadne mi čelist z nového cod uvidím jak bude vypadat hra za běhu snad to nebude jako ostatní cod to by mě mrzelo,protože cod byla oblíbená hra,ale pokazily to od MW 2 což mě moc mrzí
Jen cekam na lightsaber
arrozo nemusí isť o plast u 3D tisku môžu použiť kopu druhou materiálov dokonca som čítal o tom že sa snažia o tisk z materiálov z šutrou čo sú na Marse a v budúcnosti by to mohlo pomôcť kolonizovať iné planéty.Taktiež v medicíne to pomôže pri tisku tkanív a následne orgánov. K téme sakra seriem im na moderne zbrane dajte mi niečo v druhej svetovej ako cod2 .. keď to už vydávajú každý rok tak by v jeden mohli spraviť výnimku a hodiť dáky konflikt s ktorého by sa aj mladý mohli niečo o histórii naučiť.
Náhodou cool nápad, který je postavený na reálných studiích. Nad myšlenkou 3D tiskárny na molekulární bázi se zabývají vědci již dnes link jak říkám toto se mi na novém COD hrozně líbí, že se ty futuristické vychytávky budou opírat o reálné technologie [s14]
Odvazna myslenka....nevychili ty plastovy naboje vitr?
Futere se vsim vsudy, proc ne, docela se na to tesim :-) Ale hlavni pro me bude FC4, po ktere sahnu hned
to mitsu cz: yep it suck nejlepši bude odzkoušena a nezasekujici se M4A4 neboť zranit vojaka je o mnohem efektivnějši než ho zabit!
Technicky velice zajímavá zbrañ.....ale stejne si neodpustím malou poznámku [s14]
Je neskutecný co si nekterý lidi nevymyslí proto, aby se mohli jiný lidi co nejsnadneji a nejefektivneji zabíjet a likvidovat. Velká cást týhle spolecnosti je jako zhoubný nádor a nádory je potreba zavcasu odstranit a zbytek rány úspešne vylécit...
Napad pekny musi se nechat
to mitsu: stim famasem je to pro mně novinka, každopadne jsem chtěl jenom poukazat že lidi jsou ochotni dneska použivat kde jakej paskvil a tahle vypada celkem vydarene
Tak ještě oznámit upgrade AI rybiček na verzi 2.0, které podle potřeby dokážou najít studený a teply proud a blechy do psích kožíšku :P
Tak to je užasná zbran Call of Duty: Advanced Warfare [s7][s7][s7]
Trapné jako CoD samo.. :D
to je hovno sci-fi, tam musí bejt blastery, anihilátory a desintegrátory[s14]
PS: Mimochodem, jaké velké přestřelky v CoD myslíš?[s14]
WHAT THE....???? [s15]
Jakožto hater CODka sem zbraň chtěl ihned zkritizovat, že takhle by to prostě nešlo. Ovšem když sem si ji pořadně prohled tak na ni nevidim žaden nešvar, jenom si myslim že by "puška" mněla velice velky problem s nabijenim munice tedy dane tekutiny, ale asi to nebude problem když francouzska armada použiva FAMAS ktery když držite v leve ruce tak vam vystřelene naboje sype přimo do xichtu ...
No tak tohle mě mine velkým obloukem už to vidím cod vždy slibuje hory doly a nakonec hovno jediné co je pravda že tam budou 3 zbraně které budou op a všichni s nimi budou hrát a že si budou hráči všechno ostatní muset dokupovat formou dlc atd.