Konzolista.cz

Už se začalo pracovat na Lords of the Fallen 2

novinkastředa 17. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Už se začalo pracovat na Lords of the Fallen 2
Před několika týdny vyšla docela povedená akční RPG hra Lords of the Fallen pro současné konzole, která se navíc slušně prodávala – vyexpedovalo se do obchodů více jak 700 tisíc kopií, takže mohl dnes producent Tomasz Gop ze studia Deck 13 potvrdit, že už začaly práce na druhém dílu. Ten je ale opravdu na začátku vývoje, vývojáři začínají s koncepty, takže na něco bližšího si ještě počkáme. Každopádně fanoušci prvního dílu se ještě dočkají DLCčka Ancient Labyrinth, které vyjde během zimy, přesné datum bude teprve stanoveno.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CORDONASTRA

Tak to se tesim moc o vanocich budu parit Lord ot the fallen limitovanou edici a od dvojky bych chtel multak a cooperaci ,,,,[s14]

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Tak od příštího dílu čekám vyšší obtížnost, víc předmětů, upgrade systém itemů a ne jen vkládání run a víc bossů.

Související články

Nejčtenější články