Konzolista.cz

Úvodní prezentace na GamesComu se zúčastní 15 vydavatelů

novinkaúterý 6. srpna 2019Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Úvodní prezentace na GamesComu se zúčastní 15 vydavatelů
Už nějakou dobu víme, že pořadatel herní výstavy GamesCom plánuje uspořádat úvodní prezentaci, která se bude konat 19. srpna od 20:00 našeho času. Dnes bylo oznámeno, že se jí bude účastnit rovnou 15 herních vydavatelů, kteří během ní budou ukazovat své připravované hry, případně oznamovat zajímavé novinky. Mezi nimi nechybí 2K, Activision, Bungie, Epic Games, Microsoft, Sony a další, na jejich seznam se můžete podívat níže v novince. Zároveň bylo oznámeno, že se během prezentace objeví Hideo Kojima, který ukáže novou ukázku ze své akční hry Death Stranding.

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Dulezitejsi je to, ze na plejaku bude dalsi zajimava nova IP, Sony vydela par milionu a bouni opet utrou nos. :-) Ale v udoli nemusi veset hlavu, Phil jiste na GamesComu prihodi par novych slibu. :-)

Mr. Hans

Nemusime menit tema. Ja jen ze z atomovky roku pro PS se stane nejstahovanejsi hra uTorrent.

Mr. Hans
👎1

Tady asi šulínkům nikdo neřekl že Death stranding mizi celosvetove z PS exkluzivit a od Hidea se ocekava oznameni ze Death stranding bude na PC dostupna pres EPIC. Ježiš to bude breku. Kachlo uz by bylo na case tohle oznamit, jinak budou hromadne sebevrazdy. Vsichny tady ocekavaj atomofku only for PS ale on to bude solidni trolling alias hazim na vas bobek váš Hideo.

Lykantrop-one
Lykantrop-one #Lykantrop
👍1

@geclik: V normální diskuzi reaguji zcela normálně, ty "jako fanousek" uplakánku. Hlavně, že se rojíš pod každou Xbox novinkou a olovení Polykane je jistě tvé vrcholné vychování jakožto žáka prvního stupně základní školy. Adminééééé link

Lykantrop-one
Lykantrop-one #Lykantrop

Sony leze z díry, pes oknem,nebude-li pršet nezmoknem

Baltazar

Tak doufám, že hodně prostoru dostane Death Stranding. Chtěl bych vidět hlavně akci v této pecce. Určitě ukážou i gameplay Cyberpunku. To jsou dvě hry, které mám předobjednaný. Chtěl bych vidět Elden Ring, ale na to je asi nejspíš ještě brzy. Doufám,že oznámí datum vydání FFVIII remaster.

Leon
Leon #Verum Rex
👍1

@srnax: FF VII je ve vývoji od roku 2015. To je podle mého způsobu počítání let 4 roky.

srnax

Mě by stejně zajímalo to ff7 jak můžou vyvíjet těch cca 10 let, když původní hru mají takže nemusí vymyslet kompletně nové lokace, příběh atd. Je mi jasný že to bude asi mnohem obsáhlejší ale i tak mi to připadá moc dlouho 😄

dopitapetr
👍1

Zrovna v tomhle týdnu mám dovolenou, takže natěsenost jak sviňa. Díky bohu za to že tam bude Sony.

Leon
Leon #Verum Rex

Square Enix! Bude FF VII, oujéé...

ffddss
👍1
👎1

No jsem zvedavy co Kojima ukaze, zatim z gameplaye moc chytry nejsem..

norbish

Dle tohoto leaku bychom se u Last of Us toho traileru dočkat mohli...link

Ronnyss
Ronnyss #PC/PS5
👎2

bude nadvlada

Dweight
Dweight #PS5

@nuclearbuddha: je tam Bandai Namco, je to možný...Nicméně nic neočekávám :-(

strejda 🙋‍♂️
strejda 🙋‍♂️ #SONY jo? Aha
👍14

Hoši a dámy klid. Všechno bude, hlavně nic neuspěchat. Raději půl roku počkat a vydat skvost, než rychle něco vydat a zesrat to

nuclearbuddha

From Software se asi nedockame

Pavel Miks
Pavel Miks #Čeština
👍2

Máme očekávat nějaké hitovky nebo zase stejný trailery dokolečka? Protože mě tíží moc peněz a potřebuji přikoupit další herní pecky

Jarri
👍9
👎1

A něco z Ghost od šulima

Jarri
👍5

Ať ukážou resident evil 8 a jsem spokojenej...

CERMI1985
CERMI1985 #LížuProlapsy
👍15

No už se těším co Sony vypustí 😊Budu si přát a doufat v ukázku z Last of us II!

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Totální borec 💙
👍4

Jsem ready Hra roku přichází Jsem zvědavej; co tam Sony ještě ukáže.