Úvodní filmeček hry Zaklínač 3: Divoký hon

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (17)
Už na to čekám!!! Ať je to tady. Určitě si ho koupím s největší možnou verzi a bonusy. Na internetu jsem viděl hru + knižní box, který byl naprosto senzační.
Úplne som mal chuť po....ť monitor.Špičkový trailer,Poliaci sú páni.Toto bude total best hra.Očakávam že playko dostane dobrý záber do plných.Už nech je to tu!!!
Pěkný pokoukáničko, bojím se toho že až si to odehraju a to bude nějákou dobu trvat protože tu hru si zkrátka vychutnám, tak už nebudu mít na další hru chuť neboť tohle zvedne laťku v mém oblíbeném žánru RPG hodně vysoko. Nemůžu se už dočkat [s16]
Bozi bozi
Tak cinematic nic moc, ale na hru se těším moc!!!
Nerikam nic - protoze se nebudu na ten uvodni filmecek divat . Jak zapinam novou AAA hru uvodni filmecek je pro me neco posvatneho nebudu si kazit to kouzlo new game ...
nemuže ho prosím někdo stáhnout a nahodit na webshare jedu na mobilním internetu a tady natom mi to po překročení fup aspon trochu jede případně děkuji.
Neskutečnýýýýýý! [s7][s7][s7][s7]
Da se [s12]
12/10 [s7][s7][s7][s7][s9]
Hm, pěkný, ale intro k Zaklínači 2 bylo dle mě lepší.
hm
No dámy a pánové k....,dlouhá doba do února!!!Ale jinak naprostá nádhera.
Nikdy jsem zaklínače nehrál, ale toto je povinnost!
tý píčooooo must have kurva [s6] !!!!!!!!
Stříkám :D[s7][s7][s7][s7]
Neni co resit, proste pecka[s7]