Úvodní filmeček hry Gran Turismo 7, nastíněna dodatečná podpora

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (29)
Uvodny filmecek je uplna pecka a cela hra je fakt oslava automobilizmu ako sa vravelo. Dufam ze casom bude co najviac aut. To zbieranie v gt caffee s Lucom je super.
Určite budú update časom a prídu ďalšie trate ..robinhnocz- radšej nech dávajú skutočne závodné klasiky, ktoré sú už zabehnute v závodnom svete :-)
Konečně jízda domů link 🤪
@Tab Arc: nechápu co tím myslíš?Však ty musí nejprve někdo vymyslet.
@Tab Arc: Slovakiaring
Tab Arc : Brno, Imola, Mugello, Zolder, Misano, Pikes peak..
Dúfam že tam bude aj Mid-Field Raceway
@robinhocz: Tak hod nejaké nové okruhy, ktoré by si napr. chcel v tejto hre ..
@Heymi9615: neříkám,že je to málo. Jen raději než opět staré okruhy, bych zbrusu nové. No schválně kolik opravdu nových okruhů tu je?
@POciSEM: něco pod 100GB.
Kolik že to ukousne místa na ps5? Zítra pro to běžim.
Za návrat starých okruhov som strašne rád. A dúfam, že sa vrátia aj Endurance race zo starších GT.
@robinhocz: jen ať koukají dovalit co nejvíce OG tratí. Bez nich to zkrátka není úplné Gran Turismo.
@huby: grafika neni vse... je treba mit i dobrou ai, kolizni model a tak dale
@robinhocz: Nové okruhy? 34 lokací/96 variant je málo, a tratě jako Apricot Hill, Grand Valley ke GT patří od samých začátků. Jsem strašně rád za návrat High Speed Ring, Deep Forest, Trial Moutain, ale i Daytony.
A já bych už nic nerestauroval a raději vydával nový okruhy.Jinak day one to nestihnu. Bohužel Elden ring je mnohem delší než jsem čekal.
Forza dle me je lepsi graficky na novem Xku:( Trosku zklamani , cekal jsem od grafiky PS5 daleko vice, ale 100% je to tim ze se zase hra delala i pro PS4...
Ne nebudu se na to dívat. Až "naživo * :-D
Zítra jdem na to! Jsem na to zvědavej, GT jsem nehrál snad od dob PS2 😁
@huby: z grafiky jsem taky malinko zklamanej, je to prostě GT Sport ve 4K s pár drobnými vylepšeními.. Ale i tak to vypadá skvěle
Těším zítra pro něj jedu ráno takže nechám se překvapit ještě v češtině třešnička na dortu no bude to bomba jako každý díl.
@czDante92: asi to tak udělám
Mě štve jen grafika. Čekal jsem více reálnou. Pořad vidím GT Sport. Doufám že přibude dost tratí. Sport měl ve finále dvojnásobnou velikost během 3 let. Hry v otevřeném světě nabízejí více kilometru. Byl by i dobrý režim raytracing v 1440p v 60fps. Si myslím že PS5 musí mít ještě nějaký nadbytek výkonu oproti PS4 Pro a grafika, že musí jít ještě posunout u této hry.
@deadspace: no pokud tak moc toužíš po tom triku, tak kup digital i disk a ten obratem prodej, ztráta 200-300 se za triko vyplatí řekl bych
@Bjorn: Těch tratí je spousta, já bych uvítal Seattle, Mid-field a hlavně Grand Valley. Uvidíme, co na nás chystají. Každopádně obsahu v základní hře je tuna. Samo sobě mě to zabaví na hodně dlouho. Už jen 5 hodin sakra.
GT7 vypadá parádně a se mi líbí, že obsahuje hodně informaci o historii závodění. Zvláštní, o auta jsem se nikdy moc nezajímal, závodní hry šly většinou mimo mě (kromě arcade racing her) a i přesto mě GT7 hrozně láká a mám dilema zda do toho nejít.
Byla by to fajn změna od neustálého střílení v Destiny
Chci koupit digital ale v prodejnách k gt7 davají triko a to chci taky tak co teď?
@Heymi9615: Tahiti Road bych taky bral
Kulervoucí závody. Pokud bude podpora alespoň taková, jakou mělo GTS tak to bude prostě nářez! Šušká se, že by v prvním updatu měl být restaurovaný okruh Apricot Hill, ale je to spíše spekulace. Na intro mrknu až ve své hře, po půlnoci...