Konzolista.cz

Úvodní filmeček DLC The Dark Below pro Destiny

novinkačtvrtek 20. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Úvodní filmeček DLC The Dark Below pro Destiny
Ačkoliv si akční hra Destiny nevedla v recenzích tak dobře, jak se čekalo, získala si miliony hráčů po celém světě, kteří se určitě těší na první rozšíření The Dark Below, které vyjde začátkem prosince pro všechny platformy. Jeho obsahem budou nejen nové zbraně, brnění a další věci, ale hlavně nová sada příběhových a Strike misí, a nebude chybět ani nový raid. Vývojářům už dnes trochu předčasně unikl z tohoto rozšíření úvodní filmeček, na který se můžete podívat níže v novince. Fanoušky určitě na vydání pořádně navnadí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Temp27 : jj chapu ...

Spratekk_CZ

Já se od launche k Destiny dostávám až teď trochu víc, ale na další věci se těšim tak jako tak. Snad rumors budou pravdivý a druhý DLC přinese další planetu ještě

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^

Kostej-cz: Možná to je blábol, ale jak jsi napsal, na 10 dní je to pro mě, já jsem jen vyjádřil svůj názor a když ty lidi baví pořád do nekonečna opakovat stejné věci, dokud nebudou mít legendární equip, tak já jim to přeju, mě to prostě přestalo bavit. Navíc nemám důvod chodit věci na hard, nehledám challenge, ale jen pobavení s kámošema a prakticky většinu her hraju jen kvůli příběhu, prostě takovej casual. [s14]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Temp27 : Destiny na 10dni je pro tebe - ostatni miliony lidi co to hrajou dene maji stovky hodin ...Klasika vyzkousel Raid a prisel na to ze bez kvalitniho tymu 6hracu si ani neskrtne tak bay bay Destiny [s6] Jeste ze tito lide nedelaji recenze - Destiny je na 10dni to je dobry blabol....[s14]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

mam Limitku - tudiz stahnu hned a zase do toho ponorim - ted si davam 14dni pauzu.

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^
👎1

petricak: ne, nemám, tuším, že jsem skončil asi na lvl 26, stačilo mi, že jsem došel příběh, vyzkoušel si striky, raid i pvp a v podstatě tam už nebylo co dělat, protože zbytek byl už jen o grindu a to já zrovna nemusim [s14]

petricak
petricak #rageplayer
👍2
👎1

Temp27 je urcite lvl30 a ma Vault Of Glass hotovej na Hard a repku s frakcema na max :D

ja mam predobjednano, takze jen cekam na download :D

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336

Pockam si az ked bude Expansion 2 teraz to nema zmysel zapinat......

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^
👎4

super filmeček a super hra, akorát, že Destiny je hra tak na týden, pokud Vás nebaví PvP...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2
👎1

Kupuju a jedu dal - tesim se uplne na celi obsah DLC , ale hlavne na Raid ... Kdo ma klan pro toho je to povinost ... Destiny [s7]

Související články

Nejčtenější články