Úvodní filmeček DLC The Dark Below pro Destiny
novinka•čtvrtek 20. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (10)
Temp27 : jj chapu ...
Já se od launche k Destiny dostávám až teď trochu víc, ale na další věci se těšim tak jako tak. Snad rumors budou pravdivý a druhý DLC přinese další planetu ještě
Kostej-cz: Možná to je blábol, ale jak jsi napsal, na 10 dní je to pro mě, já jsem jen vyjádřil svůj názor a když ty lidi baví pořád do nekonečna opakovat stejné věci, dokud nebudou mít legendární equip, tak já jim to přeju, mě to prostě přestalo bavit. Navíc nemám důvod chodit věci na hard, nehledám challenge, ale jen pobavení s kámošema a prakticky většinu her hraju jen kvůli příběhu, prostě takovej casual. [s14]
Temp27 : Destiny na 10dni je pro tebe - ostatni miliony lidi co to hrajou dene maji stovky hodin ...Klasika vyzkousel Raid a prisel na to ze bez kvalitniho tymu 6hracu si ani neskrtne tak bay bay Destiny [s6] Jeste ze tito lide nedelaji recenze - Destiny je na 10dni to je dobry blabol....[s14]
mam Limitku - tudiz stahnu hned a zase do toho ponorim - ted si davam 14dni pauzu.
petricak: ne, nemám, tuším, že jsem skončil asi na lvl 26, stačilo mi, že jsem došel příběh, vyzkoušel si striky, raid i pvp a v podstatě tam už nebylo co dělat, protože zbytek byl už jen o grindu a to já zrovna nemusim [s14]
Temp27 je urcite lvl30 a ma Vault Of Glass hotovej na Hard a repku s frakcema na max :D
ja mam predobjednano, takze jen cekam na download :D
Pockam si az ked bude Expansion 2 teraz to nema zmysel zapinat......
super filmeček a super hra, akorát, že Destiny je hra tak na týden, pokud Vás nebaví PvP...
Kupuju a jedu dal - tesim se uplne na celi obsah DLC , ale hlavne na Raid ... Kdo ma klan pro toho je to povinost ... Destiny [s7]