Unikly záběry z akční hry Watch_Dogs
novinka•sobota 17. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (14)
žádná betaverze není, může být novinářská verze, ke které můžou mít přístup někteří jedinci dříve, zas další tvůj smyšlený hlod :D...žádná podpora pirátů se nekoná, hra už před nějakou dobou obdržela status gold a prostě se k ní někteří dostali dříve, před zahájením ofiko prodeje. Ty normálně těm svým lžím asi věříš že? Prej beta verze na placce od výrobce, kterou rozjedeš na ne-developerské konzoli :D, ty máš fakt dost. Né že bych ti chtěl kazit iluze [s1]
Marcel: nechci ti kazit iluze, ale piratska verze nemusi byt jen cracknuta verze na cracknute konzoli. Sirit se mohou nelegalne i ruzne unikle betaverze ktere nejsou urceny verejnosti a podobne.
the_edge....jsem na to stejně. Ta hra mě nechává absolutně chladným. Dle mýho je to převlečený GTA a tudíž neberu.
Co mě nenechává chladným je nový Wolf.
dobra zprava,nemusim utracet,i po zkouknuti tehle videi me to vubec nelaka.
Už se moc těším!!![s16] Watch Dogs[s7]
Ta voda vypadá zajímavě, ta v GTA5 nasadila vysokou laťku [s12]
eeeee nechci nic rikat ale jestli ty vis jak hrat piratske kopie her na ps4 tak ses asi prvni na svete a bude z tebe stejna cleebrita jako z geohota sveho casu[s1]
Temi stastlivci myslite zlodeje, kteri hraji piratskou verzi? To bych tedy nepodoroval.
Nevypadá to špatně [s11]
No např na gamestore.com to je
Vypadá to luxusně jen doufám že i ten season pass se u nás začne prodávat a nebudu to muset kupovat přes ps store
Nečekám nic jiného než [s7]
:)
pořád čekám na ps3/x360 gameplay, už kvůli tomu, jak moc tvůrci kecají ohledně ořezávání
Už se těším, až bude doma :)