Uniklo video z odkládané pirátské hry Skull & Bones
novinka•pátek 29. dubna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (9)
Podívám se na to a vidím Assassina. Fakt lejno zlatý Sea of thieves.
No uz aby to bolo zo zaciatku som si myslel ze to bude na hovno ale vyzera to dobre a hlavne sa mi paci ze zacina clovek od clnu v podstate 😂
Vypadá to jako chudší verze Black Flagu, prakticky vzali jenom lodní bitvy a všechno ostatní odstranili.
Mám takový pocit, že původní koncept vypadal dost jinak. Tohle je posun k takové realističtější verzi Sea of Thieves. Nemusí to být nutně na škodu, ale taky jsem se těšil na realističtější manévrování. V těch ukázkách se ty lodě točí skoro na pětníku. Grafika není oslňující, ale ani mě neuráží. Takže s hodnocením je třeba počkat na to, jak bude hra vyvážená. Jestli z toho bude tupý grind tlačící hráče k mikrotransakcím a u každého velkého přístavu budou čekat zakomplexovaný prudilové s vyšperkovanou řadovou lodí, tak to bude sranec. Pokud se jim to podaří vyladit, je to pro mně pořád velmi lákavé téma. Na rozdíl od Beasta ale nemám doma křišťálovou kouli, takže si budu muset s konečným hodnocením počkat až na vydání
No, vypada to zajimave, ale nelibi se mi, ze me tam muzou prudit ostatni hraci, pokud to nebude teda rozdelene na PvE/PvP servery.... jelikoz jako solo hrac vim 100%, ze me tam budou nahanet hraci co si proste musi zvedat ego jako to delaji v jinych hrách...
Vizual teda fakt moc neohromi, ted je otazka, jak moc ho jeste vylepsi. Jinak by to nemuselo byt uplne spatny, ale mam trochu obavu, ze se ty bitvy rychle omrzi.
Po technické stránce to vypadá zastarale, ale je to test build, takže finální produkt by mohl být na tom o dost lépe. Ten gameplay se mi ale líbí hodně podle toho, co ukazovali. Třeba to bude petelice nakonec. :)
Bejt to single RPG z tohohle prostředí, tak to by to byla větší paráda. Konečně by se vymotali z kruhu toho věčnýho vydávání nových her pod názvem Assassin's Creed 👍
Já myslel že ta hra už dávno vyšla :D