Unikl nový obrázek z Assassin's Creed: Unity?

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (18)
Já nevím co tu zdejší experti píšou, ale na to že mám tolik dioptrií tak jsem poznal že jde o artwork,(ten na hoře) především nádherný artwork.
Vždyť je to screen z jedné a té samé obrazovky proboha :D a hlavně jde o artwork podle posledních informací
Tady je to zase jak volejte věštce
Když už nic, tak je fajn, že vyjde díl pouze na next-gen HW, ale nevěřim, že vyjde letos.
TombRaider to je taky fakt [s14]
SpawN: Určite nebude, lebo PS4 má u Sony exluzivitu
Pokud bude Xone verze lepší koupím ji na Xko [s14]
Heymi: Co to zas žvatláš? Dev kity už dávno dorazily, vývojáři už umí plnohodnotně pracovat s eSRAM (výsledky uvidíš na E3), akorát na DX12 se čeká, což je mimochodem pořád lepší, než čekat na slíbené hry od Sony. The Last Guardian, Driveclub a kdo ví, jak to ještě bude s The Order tento rok. [s1]
gorerated:však o to jde-trošku to zkrásnět,vychat chybky a hurá do světa..nač měnit co funguje a baví to?neříkám,že tam nejsou prvky co by se dali vylepšit ale jako celek to funguje a baví mě to..
Spodni obrazek ukkazuje jak hra vypadala pred tim hornim obrazkem a jak vypada ted je ukazka na hornim obrazku [s14] Nejedna se tu o srovnani s PS 4 verzi
JinKazama...Vždyť to vyjde letos a DX12 až na konci příštího roku...[s6]
Nechci rejpat,ale ten váš "WS4"??...Vždyť Xbox fanoušci čekají,čekají....na Direct X12,na nové devkity,na Cloud,na vyladění esram...A většinou čekají marně.
No těším se... :-)
A ano, vrchním pic. je skutečně XO. Je to grafický koncept toho, jak by MS rád hry na své konzoli někdy viděl a dělala jej stejná firma, jako ta, co dělá reklamy na krémy proti vráskám. Lze tedy očekávat, že to tak 100% bude. V konceptu samozřejmě není počítáno s CloudLower. V takovém případě by se render měl začít i pohybovat...
nebo rozdíl mezi PS4 VS XO . Ale to je asi blbost, tak velký rozdíl, spíš mě to příjde jako nextgen vs old gen [s6]
Horní obrázek XO s podporou DX12 spodní obrázek WS4[s16]
jestli to bude vypadat takhle tak to nemá chybu..
Nechám se mile rád překvapit.
AC [s7]
pekne ale porad dokola to same jen ina mapa