novinkaSonyps3
Uncharted 3 betaverzi hrálo přes milion hráčů
Martin Šmíd
Uncharted 3: Drake´s Deception od studia Naughty Dog je letos největší exkluzivní hrou pro Playstation 3. Koncem minulého měsíce se spustila multiplayerová betaverze, která už od začátku slavila obrovský úspěch. Nyní mohla Sony na svém oficiálním Playstation blogu oznámit, že do dnešního dne se betaverze zúčastnilo přes milion hráčů a navíc neustále toto číslo roste. Jde určitě o velký úspěch, ale zapomínat by neměli ani hráči na to, k čemu betaverze slouží. Sony proto bude ráda, když jí napíšete připomínky a dáte vědět o chybách, aby v listopadu mohl na pulty obchodů vyrazit bezchybný produkt. Betaverze bude končit příští týden, přičemž nyní je přístupná naprosto každému z obchodu Playstation Store. Pokud jste si ji ještě nezahráli, máte poslední možnost. Oceníme, když nám do komentářů napíšete své dojmy. Uncharted 3: Drake´s Deception vyjde pro Playstation 3 2. listopadu tohoto roku.
Zdrojblog.us.playstation.com
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
31 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Naughty Dog
- Vydavatel
- Sony
- Vydání
- 2. listopadu 2011
Reklama


Komentáře (86)
jasná koupě,skvělá hra a ten mulťák,bomba[s7]
Nemělo to původně vyjít 1.listopadu? v článku je napsáno 2.
sega.maniac:
To není hodnocení jako takove, ale spíše jak mě beta bavila. Osobně BBC2 MP se mi libí vic.
Moje hodnocení: Uncharted 1 8/10, Uncharted 2 9/10, Uncharted 3Beta 1/10 opravdu hruza, ale jsem si jisty že plná bude dosahovat kvalit U2 (Tím myslím singleplayerovou část).
The Eraser:
"skoro se stydim rict, ze mam Ps3" To je mi tě docela lito."protoze vseobecna demence majitelu Ps3 je vyhlasena" Hold vlastníci PS3 jsou tak zlí a hloupí (lidi co nepochopili, psano ironicky). Oni se jenom zastavají svojí konzoli stejně jak se jí zastavají vlastnici Xka a Wii. Ale pouze vlastníci PS3 se své kozoli a her zastat nemužou.
Edit:
Nikdy se do těchto hádek nezapojuji, ale tvůj příspěvek mě opravdu šokoval.
Tak to se teda pomstily. Nejhorší MP co jsem hrál. Kamera je strašná a to ani nemluvím o ovládání. Jsem strašně sklamanej.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Hodně lidí tady píše, že to je ,,úžasný", ale mě se tahle betaverze vůbec nelíbila a po dohrání jednoho kola MP jsem to okamžitě smazal. Možná to je tim, že MP moc nemusim...[s8]
To samý můžu říct o tom, proč tu furt všichni cpou názor s tím, že je to dokonalá a nejlepší hra... Nevidím v tom rozdíl.
stepa_cz > Tak tak...jedina odpoved k tomu je odomna proste, ze to ti ludia robia zo zavisti alebo z cirej demencie. Inak sa to pomenovat proste neda, lebo taky clovek co ma potrebuje stale vtlkat svoj nazor druhym, to robi preto, lebo svojim obmedzenym a dosebazahladenym pohladom nie je schopny rozpoznat fakt, ze jeho nazor nerovna sa nazor vsetkych... Taky clovek totiz casto povazuje ten svoj nazor za jediny spravny, a v momente ako vidi nazor opacny, nepovie si "a, tak ludia sme rozny, zaujimave, ze aj toto si najde svojich fanusikov, pricom mne sa to vobec nepaci", on si naopak povie "ty voleeeee, co to je za cura** ze ho bavi tato debilina, ved predsa JA som to hral a JA jednoducho viem ze je to blbost, to musi byt totalny debil ked ho bavi to co MNA ne, lebo JA som proste da King a ja viem co je spravne"...
Takze asi tak :) Nenechajte si pokazit radost nikym, nech sa to tyka cohokolvek. Uncharted 3 bude podla mna skvely a 2ka patri k tomu najlepsiemu co som za cely zivot hral, je to bozia hra a 3ky sa uz neviem dockat... A na tom proste nezmeni nic ziaden clovek, nech si pise a mysli co chce ;)
Vysvetlete mi, co vede cloveka k tomu, aby se snazil nekomu, koho nezna, za kazdou cenu vnutit svuj nazor? Me kdyz nejaka hra nebavi, tak necejtim potrebu presvedcit cloveka, kterej ji miluje, o tom, ze je to kravina.
Hadam, ze to bude bomba :)
Věnujte se dále tématu novinky a ne hádání. Děkuji
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
tullvan: vcera jsem si zrovna po letech Krale rybare pustil, dokonalej film :-)
manowar: MLUVIŠ MI Z DUŠE CHLAPE. [s2]
Dobre kdyz se objektivne koukne Xboxak na Uncharted prumer Ok. Kdyz se koukne PSkar na Gears of War podprumer Ok!
tyhle novinky se sem postujou snad jen kvůli tomu, abychom se mohli všichni hádat
Souhlas mevi je to detinske [s6]
Pro me je Uncharted 2 nejlepsi hrou teto generace konzoli.
Kazdy ma pravo na nazor a dokazovani sve pravdy je Z OBOU stran detinske. K smichu mi prijdou jak ti, kteri se tu ohaneji prumerem a nadavaji za vnucovani 10/10 extaze (pritom svuj ,,prumer,, vnucuji uplne stejne:-) A i ti, kteri se smejou tem, co maj uncharted za prumernou/nadprumernou hru.
Uncharted 2 je prumerna hra??? :-D
Ach, kez by ten nahore dal a vsechny prumerne hry meli kvalitu Uncharted 2, hracuv raj to napohled by to byl.
omg malé deti se hádají co je lepší....U je super hra a má krásnou grafiku a hraje se ,aspoň mě velmi dobře a baví mě to je celé o tom je hraní ,tak se vzpamatujte né o tom hádat se na netu co má lepší grafiku a co ne ....někteří jedinci (xdante) mi přijdou že sem chodí jen kecat nesmysly,jesi tě to nebaví okej řekni to jednou a nevnucuj to tu všem máslo
me beta hodne bavi,grafika je taky pekna nwm co proti ni tady mate[s1]
tesim se na plnou hru na dalsi mody,mapy a zbrane a samozrejme na singl[s3]
ja vzdycky myslel ze Uncharted musi bavit snad vsechny,ale podlo toho co tady ctu sem se asi spletl[s1]nj nekdo se tesi na Unearthed[s9]
Xboti trochu objektivity,uncharted se nestal hrou roku[s9] jen tak pro nic za nic[s6]
tekken: Napr, po graficky strance ( propracovanost textur, detailnost objektu, efekty svetla, stiny , rendering v realnem case) animace postav, mimika obliceju, zpracovani zbrani ( ikdyz ty zvuky hruza a des jako v COD) tak v tomhle napr.
Ultimate7th: Tak mi řekni konkrétně, v čem je po technický stránce Uncharted unikátní?
xpastic: "Pro ty co hrajou FPS se jim hra neliby."
No tak teď si to všem opravdu nandal... Já to vidím spíš naopak, protože Uncharted je příběhově a hratelností strašně jednoduchá hra, stejně jako FPS... což nemusí být vždy na škodu, ale..
Jo BETA je super [s6]
JENOM ???
Napsat komentář
Pro přidání komentáře se přihlas.