Konzolista.cz

Ukázka Call of Duty: Advanced Warfare bundlu konzole Xbox One

novinkapátek 12. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ukázka Call of Duty: Advanced Warfare bundlu konzole Xbox One
Microsoft během GamesComu oznámil speciální bundle konzole Xbox One s hrou Call of Duty: Advanced Warfare. Ten nabídne nejen konzoli a gamepad s motivem hry, ale také samotnou hru a rovnou 1 TB pevný disk, takže je jasné, že konzole je určena pro ty největší hráče. Dnes tu máme video, v němž se o tomto bundlu rozpovídali přímo vývojáři, podívat se na něj můžete níže v novince. Call of Duty: Advanced Warfare bundle bude dostupný v listopadu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (35)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
newborec
newborec #newborec

Soky, příště se ozvi, až skutečně budeš mít co říct, ok?

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👎1

newborec: Kdybys byl inteligentní, tak bys věděl jak jsem to myslel a ještě bys mohl napsat, že bys chtěl externí trafo u PS4, aby ti konzole déle vydržela :) Omg..

newborec
newborec #newborec
👍1

Mně PS4 hučí jen sem tam do zapnutí hry. To, že ten lightbar ruší, vidět je i při maximálním snížení jasu, to je pravda a sebedražší televize (i matná) s tím nic nenadělá. Soky zase inteligentně perlí, ale prostě osobně bych byl rád, kdyby možnost úplně to vypnout existovala.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👎4
👍1

Tak moje PS4 nehučí, to jsem si fakt nevšiml. Lightbar na obrazovce taky není vůbec vidět, stáhl jsem si jeho jas na minimum a navíc mám matnou obrazovku. Musíš si koupit asi novou TV a nehrát na CRT..

SmitheAgent
SmitheAgent #Sasuke Kun
👍1
👎1

pitrsone: Proč při hraní her a sledování filmů PS4 hučí jak vysavač, když u Xbox One to jde a je tichá jak myška za všech okolnosti?

...mě je upřímně jedno, jestli mám ve stolku schovanou větší nebo menší krabičku, černou nebo růžovou. Jde mi hlavně o to, abych si hraní užil co nejvíc a nerušeně. Což PS4 umí krásně rušit svou hlučností a odrazem světla z lightbaru na obrazovce.

Nejsem sám, kdo mi dal v tomhle za pravdu.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Je to krásný, už vidim ty šílený prodeje v USA. Tam lidem stačí málo a už šílí [s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3
👎3

newborec: Jo jasně, tys to vlastně všechno myslel jinak.. Ta inteligence z toho příspěvku jen čiší. Jinak já jsem se v příspěvku nevysmíval, já jsem psal fakta.

newborec
newborec #newborec
👍3

soky: Víš co je paradoxní? Že nemám XO, ale PS4, ale nemusím za každou cenu hejtovat a vysmívat se. Což u Tebe asi funguje jinej přístup.

Myslel jsem, že většina inteligentních diskutujících pochopí, jak to s tím strašením cihly uvnitř konzole myslím, že je to nadsázka. Prostě jde o to (a sám jsi to vlastně napsal), že když kus hardwaru dáš ven, hrozí menší poruchovost, případně se nahradí cihla cihlou a máš vystaráno.

U PS4 je vidět, že to i s (a teď mě neberte doslova) "cihlou" uvnitř dokáže být o dost menší. Uvidíme časem dle poruchovosti nextgen konzolí, kteří inženýři to vykoumali líp.

K věci: Osobně se mi Xbox One nelíbí, tenhle skin je ale fajn.

hanocri
👍2

Mě na tom asi láká pouze ten 1TB disk. Jinak ten design podle mě není moc atraktivní. Asi nejzajímavější jsou ty zvuky při zapínání a vypínání.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

CZMARTY7: Myslíš, že jsem to pořádně neprolustroval, když se prodejem takových věcí živím[s6] Ale to co jsem napsal, neber jako navážení, to je prostě prvotní pocit, který jsem měl při vybalování a uvádění do provozu. Ale je jasný, že když budeš na tom, jak se říká u nás , smažit nějakó betálnó gémku. tak nic z toho nebudeš vnímat.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

K designu klasickýho XBOX ONE se nebudu nijak sálodlouze rozepisovat, ten je predevším funkcní a proto je takový jaký je, nekoho zaujme, nekoho ne. Ovšem tahle povrchová úprava, kterou XBO prodelal mu velmi sluší a pokud by tam nebylo oznacení CALL OF DUTY a ta "žlutá helma" nad chlazením, která mi prijde trochu kýcovitá, tak by se mi konzole od spolecnosti MICROSOFT v tomhle kabátku (alá "Válka stroju" ) líbila i v sériový, standartní výrobe [s14]

Jinak gamepadu ta úprava taky prospela, pusobí ted' zajímave...

Lubosek Rumcajs

kdysi cim vetsi tim na prd,,, dneska cim vetsi tim lepsi :-)

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1
👎1

Spíš než desing jde o velikost, když to jde u ps4 tak proč ne u xone. Ale skin to hodně rozbije.

Lubosek Rumcajs

:-) divam se na tv a na hry,,ps4 mam pod tv stolem,,takze mi je fuk jak vypada :-) vzhled je vam jako k cemu :-) to onanujete nad krasou krabice ci co?[s6]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍2

Mitsu :D...jako Sonyboy bych rekl bozi [s7] a v bile primo orgasticka [s7] Pokud chces zcela objektivni nazor,ktery jsem pouzil i u hodnoceni xboxu,tak reknu je ze krasna.Originalni design,kombinuje vicero neotrelych design prvku,pusobi kompaktne,kvalitnejsi plast a zpracovani,plus vymenitelny kryt hdd s moznosti nasazeni jinych ze skinem,je tresnicka na dortu...normalni plast ale vykouzlili z toho velmi povedenou konzolku [s12]

koubecx
koubecx #KCX B01
👍2

Nevím co furt máte proti trafu u XOne, ani nevím že ho tam mám a vejde se všude [s1]

Navíc klasický 3,5 palcový disk co je v xboxu taky nějaké to místo uvnitř konzole zabere.

Notebooky taky mají trafa a nikdo kvůli tomu nenadává [s1]

Ta vnitřní ostrá hrana na ovladači má svůj důvod. Do těchto míst se připojuje ovladač pro sluchátka.

CZMARTY7

To stinky: sedel jsi u xboxu a zkoušel si na něm s jeho joypadem něco zahrát? Normálně mi na to odpověz. Jestli ne, tak nerozumím tvým komentum, když o tom vůbec nic nevíš... P. S. Myslím, že doba konzolí ve skříni je snad dávno pryč, ne?

Banan
👍3

ja bych mel honicky, abych to trafo nekam uschoval, proste bych byl radeji, aby bylo v ne pristroje, jako to ma 90 % dnesni elektroniky. Xbox One je retro konzole se vsim vsudy

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Ten adaptér leží někde za TV stolkem a konzole ať už je jakákoliv leží většinou v tom stolku.Takže je úplně jedno co je na konzoli hlavně jde o hry.Už vidím kámoše jak ke mě přijde a já mu ukážu skin na konzoli a odejde spokojený.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍7

newborec: :DDD trafo cihla co nestraší uvnitř konzole :DD Příspěvek týdne. Naopak externí cihla je naprostý fail ala 80 léta minulého století. Když se podíváš na design konzole xbone, tak by tam klidně trafo vešlo, jenže inžinýři se strašně báli rrodu z minulé generace, kdy jim shořelo 54% veškerých vyrobených konzolí.

link

Glum9

Nojo no :D, jenomže mně nikdo stejně jinde nic neřekne.

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍2

glum: neni nad to opytat sa na taku vec v novinke o Xbox One :D :D :D

Primal
Primal #Pornal
👍4
👎1

Nejlepší je na tom že ten adapter co je k tomu je pomalu větší jak samotná konzole :)

Glum9
👎2

Mám problém, už asi 3 týdny se nemůžu přihlásit z PS4 na svůj PSN účet. Máte někdo stejný problém, nevim co s tím, internet funguje, ale PSN ne. Díky za odpověď.

newborec
newborec #newborec
👎5

Cihla má taky svoje výhody, sice to vypadá divně, ale aspoň to nestraší uvnitř konzole a zas o kus míň hardwaru, který by se v ní přehříval a musel by se chladit ;-)

pitrsone
pitrsone #Trololo
👎3

Dizajn se jim hodně povedl. A 1tb hdd je super, páč není GO. Jsem zvědav kdy budou větší disky u ps4.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3
👎1

Mitsu neber to teď jako, že se navážím do XO, ten vzhled opravdu není nic uchvacujícího, ale drtivá většina lidí to má v nějaké skříňce pod TV a nebude to stejně vidět a upřímně vzhled PS 3 mě taky nepřipadá něco extra, stejně vzhled stroje na hraní nemá žádný vliv. Ta vnitřní ostrá hrana u toho ovladače, je taková divná i když to při hraní nebudeš za tu hranu držet, tak to mě nenadchlo, ale ta mega cihla za konzolí, to je děs, to se zbláznili. Tak hlavně aby se to nesralo a vycházely vám pořádný hry, protože to je jediný důležitý, ale ta cihla je strašná.[s6]

426kahemi

Kazi Kazi... :D

newborec
newborec #newborec
👎3
👍2

VF333: To je přesně ono: máme přece demokracii, takže můžeme všechno? Asi by se u takový novinky nehodilo psát o X1 obecně, ale konkrétně o vzhledu přeskinovaný konzole, ne? Nějakou štábní úroveň bych prosil...

bf333
bf333 #Ravens
👍4
👎2

Darth_Psat k novinkam snad muze v ramci pravidel kazdy a rozhodne si nemyslim,ze TB HDD vystreli prodeje,jako proc? A navic ho bude mit i PS4.

Související články

Nejčtenější články