Ubisoft: Watch_Dogs je nejvíce předobjednávaná nová značka v naší historii
novinka•pátek 16. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
MAJSTO tak pro mne je KZ taky best FPS jenže to z FPS jako je Far Cry 2 a 3 nemůžeš vůbec porovnávat. Far Cry otevřený svět a KZ těžký koridor. No KZ mě dostala všemi díly jen od Shadow of fall jsem čekal daleko, ale daleko víc. Pro mne je SoF nejslabší díl série a to ho úplně z nadhledem překonává i KZ Mercenary z Vity :-D což bych jako nečekal. Proto já jsem za FC rád prostě jo. A konec konců je lehké odsuzovat něco co má úspěch ;) je to taková hloupá lidská vlastnost spojena se závistí :D ale víš jak názor je to tvůj a pro tebe správný;).
Nooo jo..kdo jiny by mohl vyvolavat jen same negativa nez Martinrush a MAJSTA znami provokateri co jim zadna hra neni dost dobra, holt asi nejaka slechta[s8]
Ještě aby ne když je okolo toho tak obří hype, s tím by se UBI mělo mírnit. Mam vcelku velký očekávání tak doufám že nezklame a budu se královsky bavit jako třeba u AC4 :)
no bodejť, za ty roky čekání. otázka je, kolik hráčů už ani o své letité předobjednávce neví a kolik jich má předobjednávek více[s14]
PS3 verzi za 1900 Kč na PS Store ale nechci, takže možná časem na sklonku roku k PS4...za zahrání nová značka stát rozhodně bude, né že né
Myslim, že tohle bude stat zato, jak už jsem psal, koncept je na vybornou, jen škoda toho rozlišeni 1080, ale neva [s6]
No já se nechám rád vyzdimat :-D
senator: Musíme doufat.....[s16]
Tunings: taky jsem přispěl, ale mám docela strach aby ty titulky nedopadly jako u AC:BF, doufám že bude přeložený všechno!!
MAJSTO a co považuješ za nejlepší FPS co jsi kdy strčil do mechaniky?
Gmok4 toho se já osobně trochu bojím, a osobně jsem chtěl předobjednat ale nakonec jsem tak neudělal a počkám až uvidím ;)
Aby to nebylo zároveň i největší zklamání v historii Ubisoftu.Na druhou stranu PS4 už vážně potřebuje pořádnou hru.
Já sem do té předobjednávky také přispěl [s6] No docela jsem zvědavý jak hra bude vypadat když ještě takhle ořezali grafiku, ale jen o grafice hry nejsou,tak doufám, že hratelnost bude supr a to kouzlo v této hře jsou taky samozřejmě české titulky,takže bomba,to se bohužel netýká XBOXU...nechápu jak je to možný.....
MAJSTO hele asi tě dost mrzí že jim ty ždímačky fungujou co?;) Nevím neházím všechny do jednoho pytle ale s tímhle názorem by nám vycházely dvě hry ročně určitě by nikdo nebrečel že je her málo a ještě by se určitě hry neprodávaly. A protože chce polovina mít multimediální centrum tak by na konzolích surfovaly na netu a poslouchali muziku + sjížděly filmy... Hmmm tak ještě že to tak není[s1] a ty "ždímačky na prachy" jsou[s1][s7]
MAJSTO docela by mě zajímalo - kvůli čemu si myslíš, že firmy vydávají hry?
Už jak vidím že auta jsou přilepena na zemi tak je to hruza GTA rulez :)
Doufám, že vysoké očekávání naplní. Má proto všechny předpoklady. Hlavně ať je hra zábavná. To bude nejdůležitější. :)
Nejlepší herní společnost. Viva la France.