Ubisoft už prodal 77 milionů her ze série Assassin’s Creed
novinka•pondělí 20. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (18)
AC2 byl parádní díl a pak ještě Black flag díky novému přístupu a parádním námořním bitvám... Jinak AC3 mě unudila, v pulce jsem to vzdal..
pro mě nejlepší díl jednoznačně black flag..Edward jednoznačně největší sympaťák..
AC 2 , do toho jsem se zazral neskutecne [s7], jsem zvedav na Unity , od toho cekam vela[s6]
Soky : Uprimne mel bys zahrat AC2 a AC4 jinak to nestoji za nic . Noveho AC neberu hrat furt to same dokola me nebavi - nehlede na tu casualni hratelnost . Adios Assassine jsi vydojeny az se to i koze protivy [s6]
8 her z hlavní linie za 7 let, Ubi pračka pere na 90°C se zaplým ždímáním a sušením
Martinrush no zrejme je to stále dobré takže to zrejme tak ľahko neselže
cisla jsou to pekny a proto tahle dojnice pojede dal..... ja zkusil tenkrat 1cku a v +sku 3jku asi po 30min. jsem to vypnul. fakt to asi neni pro me , kamos si ale pochvaloval Black Flag .takze urcite to sve fanousky ma = pro ne super. ja radsi od Ubisoftu htry jako I am Alive,Valiant Heart....atd.
20 hier za 7 rokov ? :O
soky: Nepřišel, je to průměrná serie a u mě skončila po dohrání AC4. AC4 mě sice bavil protože tam jsou moje oblíbené lodní bitvy a lepší stealth system než je v nejhorším díle serie AC3, ale hratelnost je v základu od AC1 nezměněná a to mě nudí. Další AC koupím až budou nějaké radikalnější změny, jako jsou zajímavé lodní bitvy u AC4.
Jinak díly AC které bych ti doporučil jsou AC2, AC: Brotherhood, AC: Relevation kterej uzavírá Eziovo příběh. Ezio Auditore je nejlepší postava z AC serie a jeho příběh začíná v AC2 kde jsi i u jeho porodu. Pak bych doporučil ještě AC4. AC1 je nuda bez obsahu a AC3 je totalní zprasenina od příběhu přes hratelnost až po nudného Connora, jediné dobré na AC3 jsou lodní bitvy které nejsou tak propracované jako v AC4.
koukám že "the rest" prodal nejvíc kusů.. snad to ubi nebude brát jako jasnej signál, že je potřeba se zaměřit na "the rest"... tabletům zdar! :)
Super .... no jak na to spousta lidí nadává, tak mají super prodeje a já se podílel všemi díly.
Na pokračování se fakt těším, jen mi trochu hnuli žlučí s těma kecama ohledně rozlišení nového dílu, ale i tak Paříž beru s nadšením [s12][s12][s12]
Krasny číslo,gratulace[s12],muj nejoblibenejsi dil je Assassin Creed 3 u toho jsem asi stravil nejvic casu,jinak zatím zadnej mi nepripadal vyslovene spatnej
Zaujímavé každý na to nadáva ale je to jedna z najpredávanejších herných sérii.
Já to těm židákům nepřeju.
Velka gratulace ubisoftu a vsadim se ze do jara to bude 100 milionu[s7]
Nikdy jsem to nehrál, ani neplánuju. Ochudil jsem svůj život o něco?
u black flag bych hádal větší prodeje..
Takže příští rok vyjde na počest 77 dílů