Ubisoft: Trailer na Assassin’s Creed Unity ukázal, jaký máme cíl
novinka•pondělí 24. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (13)
Francouzska revoluce bude skvela doba a jsem presvedcenej ze nas bude bavit[s14]
No jako vykon na to maji aby to bylo konecne jak zivi jeste to umet udelat jediny komu se to dari vyzdimat to nejlepsi je studio ND.
Já bych řekl, že trailer ukázal velké hovno, pánové z Ubisoft... [s1]
Myslím si, že Watch Dogs jasně ukázal, že nemůžem věřit prezentovaným ukázkám, dokud to nebudou aktuálnější záběry z hraní, tedy 2-3 měsíce před vydáním.
No mě ten AC4 už nebaví [s13][s13]
Ubisofte neeee :D Já nechci Watch Dogs part2 :D
(Na WD se těším btw)
a už je to zase zpátky? Render, kterej se vydává za ingame?
To mi připomíná upoutávku na Killzone 2. Při shlédnutí jsem fakt slintal, realita byla ovšem podstatně hroší :-( Ne že by šlo o špatnou hru, ale slibovaná grafika se nedostavila...
NinJuice: Pokial viem, tak Ubisoft ma AC projekty rozhodene medzi viacero studii a to ze je to kazdorocka neznamena, ze vyvoj hry trva rok. Trva dva, alebo tri. Tie obrazky, ktore niekto dal Kotaku vyzeraju byt z nejakej alfa verzie a pochybujem ze hra je teraz, circa 6 mesiacov pred launchom v takej faze. Na mna to posobi skor ako rok stare screen, urcite je hra vo vyvoji uz dalej.
Tenhle dil ji necham ujit furt stejna opakovacka jedine co se lisi je mesto
No jestli je tohle cílená vizuální kvalita a nedávno leaknuté screeny to, jak vypadá v současnosti, tak to teda mají co zlepšovat[s16]
A je to tu nyní startuje každo týdení masáž AC až do vydání, Jak jsem fanda série tak tohle mě nějak nebere. Jen polemizovat nic jiného stejně nejde... [s4]
Tak verim ze hra tak vyzerat nebude, jedine na high-end PC na ktore sa konzoly nechytaju a doma ho maju mozno 2% hracov. Ale aj tak to bude pokrok oproti terajsku.