Ubisoft stále počítá s vydáním The Division a The Crew v tomto roce
novinka•pátek 7. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (13)
Kristapana on je Division od UBISOFTU ? No tak hlavne doufam, ze nedomrvej MP jako u Ghost Recon Future Soldier. To bylo nehratelny, lagy jako krava, friends nesli pozvat, neustale to padalo a hlavne, NIKDO S TIM NIC NEDELAL...
no uvidime jeto jenom hra[s6]
U SONY to udelaly KILLZONE 2 !!!!!
Jestli odserou The Division jako WD, tak budu hooodne špatnej, WD jsem chtel poridit, ted nevim, snad WD jsou videa z ps3 a xbox 360, to by vše vysvetlovalo, tak snad nas UBI netaha za nos a THE DIVISION bude opravdu takove, jak ho prezentuji [s6]
Pokud Division nebude ve finale vypadat jak v prezentaci, tak Ubi u me skoncily... fakt ostuda s tim WD...
Pokavad letos výjde budu nejštastnějším člověkem na Zemi :D :D
stejně tomu nevěřím,že se to vydá letos na konci roku. Můj odhad je rok 2015 duben
sami tomu neveria... hlavne tomu The Division..
To bych byl moc překvapený, kdyby to vypadalo stejně dobře jako na E3.
Souhlas s vama.Ja na WD cekal do 22.12 a do ted neni. V Kvetnu je pekne pocasi a to hry budou u me pase.Navic na co se da spolehnout je Assasins a Call of Duty.
Kdyby vychazelo kazdy rok GTA tak na WD necekam.
Taky si myslím že Division nebude. Jinak Ubi je kvalita, takže těšing.
Tipuju, že The Division tenhle rok stejně nebude.
Pokiaľ to dopadne ako WD,aj keď ešte nieje na 100% isté že to bude vyzerať ako to je teraz prezentované,WD,tak nech zabudnú na moje peniaze.