Ubisoft rozdává DLC pro Assassin's Creed Unity s gelem na holení
novinka•středa 5. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (26)
Takhle dobře už sem se dlouho nepobavil :D
Pokud by k tomu dali realnej mec,tak bych nad tim mozna uvazoval :)
Buhahahahaaaaa [s6][s6][s6] no nemam slov
To jsou ubožáci. Jasný příklad toho jak může takové studio jako je Ubi klesnout a to už je dost dole. Sem zvědavý co předvede příští rok, kam opět klesne.
Za chvíli objednáme i PS4/XO Hannah Montana Ultimate Edition s lubrikačním gelem a sadou vroubkovaných kondomů[s15]
Mikritransakece jsou už tak hnus, tuto je další level. Ubohý Ubisoft, má snad nejhorší marketingové oddělení [s15]
Tak to jo :DDD to se miky bude holit 5x za hodinu[s6][s6][s6][s6][s6]
Ubisoft prostě nemá konce ....
Pudr na akné by pasoval víc.;-)
a vůbec já ten svůj komentář mažu... všechno špatně :D
mohly by uděliti edici šprcek a bonus do hry by byla asasínská pláštěnka :):)
Stay beard. [s7]
'Gel na holení' --- směšné!!!!
tak tohle prekonava i vonavku destiny od MS. LOOOOOOL.
jako nelibi se mi to ale taky se mně nelibi vaše logika, když to same udelal activison u COD a jejich DLC v monsteru tak si každy chrochtal blahem, že super napad ...
Skoda slov.......
Skoda slov.......
link
měli spíš přihodit balíček šprcek... aspoň by mladí neseděli furt jen u konzole :-P
K smíchu... Celá tahle marketingová propaganda je směšná, "Hej kámo máš libovou čepici." "Hmm to je watchdogs čepice!" "Já sem zase oholenej Assasinským gelem na holení!" "To já mám Assasinskej sprcháč, čuchni si!" boooože
Nějak mi uniká souvislost francouzské revoluce s pěnou na holení... Z AC se stal komerční hnus.
Škoda, chtěl jsem si oholit chmýří, Ubi na nás kašle, strašné toto [s8]
drogbazzzz: To je jasná věc, jenže když Ubi se plácal do prsou po E3, jak hodlá AC:Unity rozjet v 1080p/60fps na obou konzolích a v takové grafice, která nám byla prezentována, tak jsem si nemohl nerýpnout za ty jejich kecy.
Zachran bobra, nekup gel. [s1]
MjollniR - To se pleteš. Věkový průměr hráčů (obecně) je 30 let. U AC to nebude jiné. A to že tobě ve 13 nic nerostlo, neznamená že vousy nerostli nikomu.
To má být nějaká metafora k tomu downgradu AC:Unity, co opět vyplaval nedávno na povrch?