UbiSoft oznámil Far Cry 4, vyjde 18. listopadu
novinka•čtvrtek 15. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
fórum
Think before you sleep
Komentáře (31)
K TÉMATU..
Na hru FAR CRY 4 jsem urcite zvedavej, od príbehu, pres lokace, az po audio-vizuální stránku, která bude na PLAYSTATION 4 urcite okouzlující. Jinak spolecnost UBISOFT se opravdu ciní a pokud po vzoru her ASSASSIN'S CREED IV a WATCH DOGS dají i do FC4 cesky titulky, tak me skoro "mají" [s14]
MIMO TÉMA..
Mily 3ds, temi 71 komentári na Sektoru más na mysli tu anti-gay komedii, v jejíz cele stojí nejaky Experiment 97? Podle vseho si asi ani on sám není moc jisty svojí heterosexualitou, jinak nechápu, proc by svojí "trestnou vypravou" na homosexuálne orientovany lidi zaplácal polovinu z tech 71 komentáru. Takze díky za tech "14" normálních komentáru na Konzolista.cz i za místní uzivatele, kterí nastestí nemají v hlavách tak vymeteno, aby na herním webu resili sexuální orientaci [s14]
Mimochodem, podle stylu Tvyho psaní mi prijde, ze Ty a onen Experiment (ktery se zrejme vymknul kontrole) budete pokrevní bratri. Heled' 3ds experimente, nechces se zase v klidu i míru vrátit na Sektu.sk a tam pokracovat ve svy svaty válce proti homosexuálum? To jediny by Ti docela slo [s14]
Jsem moc rad ze to bude i na X360 ...super[s6]
Ta harpunovacka s tim skluznym okem. No uplne vidim ty rychle presuny mezi skalnimi masivy v Himalajich po skluzu lanem jako v TombR.A to nemluvim o kryptach jeskynich proslunenych vesnickach nebo vrcholcich hor ve vanici.Ty ja uz to chci parit [s16]
to je dobra zprava, tesim se... jen se obavam odlozeni nebo aby to nebyla odflaknuta rychlokvaška.fc3 byl super a doufam, ze v tom budou i nadále pokracovat...
takže žádnej čistokrevnej next gen,zase to bude omezováno starým enginem,jenom aby se zase pořádně nakrmili,velká škoda,ale tohle podporovat nebudu[s1][s15]
Konečně důvod pořídit si PS4 - trojku mastím pořád dokola a je to prostě FAMóZNÍ [s7]
Tak tahle hra je pro mě jasná koupě,do toho ještě Presequel Borderlands a budu si na vánoce spokojeně chrochtat:)
GOTY 2014 vychází 18. listopadu!! Pro mě největší zpráva od koupi PS4! :)
crossgen...nevím, nevím..ale tohle muže dopadnout špatně :D
Ze hry jsme viděli hovno, ale pre-order už cpou kurvy :-)
no bomba těším se [s14]
Parada,3 me neskutecne bavila [s7]
UBI SOFT teda jede.Mam obednano FAR CRY Colection (799kc) a ctyrku jsem tam uz obevil v predprodeji.Assassins Creed jsem ze store koupil za 216 kc na Vitu,Prince HD za 121,50 kc HD Colection.Kveten kupuji vse od UBI SOFT a jsem spokojen.
Tak u mě je to jasná koupě. Jen bych byl opatrnej s datumem vydání.A pokud to opravdu zvládnou, nepůjde nejspíš o Top odladěnej produkt, pro nextgeny.To už naznačuje především multiplatfoma. Tím nechci říct, že to bude hnusný!. TombR odladěnej z PS3, byl taky špica. Jsem jen zvědavej jak si se spoustou vozítek, výbuchů, roztomilejch zvířátek a vraždiček, poradí Oldgen.Přeci jen se mě zdálo, že FC3, byla už na limitu.A jestli to chtěj překonat ?!. No tak na to se opravdu teším a budu držet palce.
P.S. No chtěl bych vědět, kdo si nechá letošní E3 z nějakého streamu ujít. Já u toho budu sedět celou noc. Bude to bomba. Moc se teším na novinky. [s6]
to de nejak moc rychle,jeste neni ani jeden obrazek ze hry a uz je oznamene ze to vyjde za pul roku.
v kolika že to p pojede? :D
hell yeah!
Mam trosku obavy o datu vydani,aby to neodlozili na pristi rok ,jak byva dnes zvykem
mmmm super!!!
Sector je slovensky. To já neumím 😃
Martinrush ty jsi hrál Watch Dogs? Že píšeš kokotiny typu odflákli!!!
Crossgen, to snad ne.....
Far Cry 3 byla vyborna vec a na 4ku se moc tesim.
Ten konec roku zacina byt silne precpanej.
bomba [s12]
Tak jako nevím jak vy ale já přemýšlím kde na to vzít... Asi udělám banku :-) a nebo bohatou paničku :-D ne obě jsou blbosti. Začínám sakra šetřit protože Far Cry mě jako bere :-D[s7]
Velice se těším :) Ještě neni E3 a je další hra oznámena na konec letošního roku. Bude tolik her že nebudeme vědět co hrát či kupovat dřív, jestli vůbec bude dostatek peněz. Taky proto půjdu letos o prázdninách na brigádu. V mém seznamu mam již 18 her. Já snad E3 radši ani sledovat nebudu jelikož to bude extrém.
HM.. doufám že ukážou nějaké video
Strasne moc doufam, ze v zakladni verzi bude i datadisk - Blood Dragon 2 [s6][s6][s6]
Tak na tuhle hru se těším víc než na Watch_Dogs. [s7]
"In Far Cry 4, players find themselves in Kyrat, a breathtaking, perilous and wild region of the Himalayas struggling under the regime of a despotic self-appointed king. Using a vast array of weapons, vehicles, and animals, players will write their own story across an exotic open-world landscape."