Konzolista.cz

UbiSoft oznámil Far Cry 4, vyjde 18. listopadu

novinkačtvrtek 15. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: UbiSoft oznámil Far Cry 4, vyjde 18. listopadu
Dlouho se spekulovalo o vývoji čtvrtého dílu populární akční série Far Cry. Dnes Yves Guillemot vývoj oficiálně potvrdil, navíc nám i řekl, že vyjde 18. listopadu pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. „Tento rok budeme mít pět velkých her - Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4, Just Dance, The Crew a Watch Dogs,“ řekl Yves Guillemot ve zprávě Ubisoftu za poslední rok. Hra se bude odehrávat v Kyratu, nezkrotném regionu, v němž vládne despotický samozvaný král. „V návaznosti na Far Cry 3 jsme chtěli posunout sérii na novou úroveň a vytvořit hru, která překvapí hráče a překoná veškerá očekávání. Používáním velkého množství vozidel, zbraní a zvířat budou hráči psát svůj vlastní příběh skrze celý exotický otevřený svět,“ říká v oznámení producent Dan Gay. Více se máme o hře dozvědět už příští měsíc na E3, kde bude mít velkou premiéru. Na závěr jen dodáme, že pokud si hru předobjednáte, získáte speciální DLC přídavek Hurk's Redemption s třemi novými misemi, které budou obsahovat oblíbenou postavu Hurka z DLCčka pro Far Cry 3. Ten navíc bude mít i speciální harpunu nazvanou “The Impaler”. Podrobnosti níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (31)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

K TÉMATU..

Na hru FAR CRY 4 jsem urcite zvedavej, od príbehu, pres lokace, az po audio-vizuální stránku, která bude na PLAYSTATION 4 urcite okouzlující. Jinak spolecnost UBISOFT se opravdu ciní a pokud po vzoru her ASSASSIN'S CREED IV a WATCH DOGS dají i do FC4 cesky titulky, tak me skoro "mají" [s14]

MIMO TÉMA..

Mily 3ds, temi 71 komentári na Sektoru más na mysli tu anti-gay komedii, v jejíz cele stojí nejaky Experiment 97? Podle vseho si asi ani on sám není moc jisty svojí heterosexualitou, jinak nechápu, proc by svojí "trestnou vypravou" na homosexuálne orientovany lidi zaplácal polovinu z tech 71 komentáru. Takze díky za tech "14" normálních komentáru na Konzolista.cz i za místní uzivatele, kterí nastestí nemají v hlavách tak vymeteno, aby na herním webu resili sexuální orientaci [s14]

Mimochodem, podle stylu Tvyho psaní mi prijde, ze Ty a onen Experiment (ktery se zrejme vymknul kontrole) budete pokrevní bratri. Heled' 3ds experimente, nechces se zase v klidu i míru vrátit na Sektu.sk a tam pokracovat ve svy svaty válce proti homosexuálum? To jediny by Ti docela slo [s14]

kenji
👍1

Jsem moc rad ze to bude i na X360 ...super[s6]

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍1

Ta harpunovacka s tim skluznym okem. No uplne vidim ty rychle presuny mezi skalnimi masivy v Himalajich po skluzu lanem jako v TombR.A to nemluvim o kryptach jeskynich proslunenych vesnickach nebo vrcholcich hor ve vanici.Ty ja uz to chci parit [s16]

alex33cz

to je dobra zprava, tesim se... jen se obavam odlozeni nebo aby to nebyla odflaknuta rychlokvaška.fc3 byl super a doufam, ze v tom budou i nadále pokracovat...

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c
👍1
👎1

takže žádnej čistokrevnej next gen,zase to bude omezováno starým enginem,jenom aby se zase pořádně nakrmili,velká škoda,ale tohle podporovat nebudu[s1][s15]

kemalek
kemalek #I see You
👎1

Konečně důvod pořídit si PS4 - trojku mastím pořád dokola a je to prostě FAMóZNÍ [s7]

Chromboycz
Chromboycz #CombiCh

Tak tahle hra je pro mě jasná koupě,do toho ještě Presequel Borderlands a budu si na vánoce spokojeně chrochtat:)

426kahemi

GOTY 2014 vychází 18. listopadu!! Pro mě největší zpráva od koupi PS4! :)

Nil3E
Nil3E #Nil3E.Net
👎1

crossgen...nevím, nevím..ale tohle muže dopadnout špatně :D

mevi
👎1

Ze hry jsme viděli hovno, ale pre-order už cpou kurvy :-)

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍2

no bomba těším se [s14]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Parada,3 me neskutecne bavila [s7]

jiridvorak515
👍1

UBI SOFT teda jede.Mam obednano FAR CRY Colection (799kc) a ctyrku jsem tam uz obevil v predprodeji.Assassins Creed jsem ze store koupil za 216 kc na Vitu,Prince HD za 121,50 kc HD Colection.Kveten kupuji vse od UBI SOFT a jsem spokojen.

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍1

Tak u mě je to jasná koupě. Jen bych byl opatrnej s datumem vydání.A pokud to opravdu zvládnou, nepůjde nejspíš o Top odladěnej produkt, pro nextgeny.To už naznačuje především multiplatfoma. Tím nechci říct, že to bude hnusný!. TombR odladěnej z PS3, byl taky špica. Jsem jen zvědavej jak si se spoustou vozítek, výbuchů, roztomilejch zvířátek a vraždiček, poradí Oldgen.Přeci jen se mě zdálo, že FC3, byla už na limitu.A jestli to chtěj překonat ?!. No tak na to se opravdu teším a budu držet palce.

P.S. No chtěl bych vědět, kdo si nechá letošní E3 z nějakého streamu ujít. Já u toho budu sedět celou noc. Bude to bomba. Moc se teším na novinky. [s6]

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

to de nejak moc rychle,jeste neni ani jeden obrazek ze hry a uz je oznamene ze to vyjde za pul roku.

Hulvat
Hulvat #KB43VER

v kolika že to p pojede? :D

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍2

hell yeah!

qbickcze

Mam trosku obavy o datu vydani,aby to neodlozili na pristi rok ,jak byva dnes zvykem

Kawex
👍1

mmmm super!!!

strejda 🙋‍♂️
👍1

Sector je slovensky. To já neumím 😃

strejda 🙋‍♂️
👍4

Martinrush ty jsi hrál Watch Dogs? Že píšeš kokotiny typu odflákli!!!

deepthr04t
👍5
👎1

Crossgen, to snad ne.....

Starky
Starky #NaughtyGod
👍3

Far Cry 3 byla vyborna vec a na 4ku se moc tesim.

Ten konec roku zacina byt silne precpanej.

etj
etj #etj
👍2

bomba [s12]

Spilif
👍1

Tak jako nevím jak vy ale já přemýšlím kde na to vzít... Asi udělám banku :-) a nebo bohatou paničku :-D ne obě jsou blbosti. Začínám sakra šetřit protože Far Cry mě jako bere :-D[s7]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Velice se těším :) Ještě neni E3 a je další hra oznámena na konec letošního roku. Bude tolik her že nebudeme vědět co hrát či kupovat dřív, jestli vůbec bude dostatek peněz. Taky proto půjdu letos o prázdninách na brigádu. V mém seznamu mam již 18 her. Já snad E3 radši ani sledovat nebudu jelikož to bude extrém.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

HM.. doufám že ukážou nějaké video

Chris Redfield
👍1

Strasne moc doufam, ze v zakladni verzi bude i datadisk - Blood Dragon 2 [s6][s6][s6]

djtoko
👍7

Tak na tuhle hru se těším víc než na Watch_Dogs. [s7]

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

"In Far Cry 4, players find themselves in Kyrat, a breathtaking, perilous and wild region of the Himalayas struggling under the regime of a despotic self-appointed king. Using a vast array of weapons, vehicles, and animals, players will write their own story across an exotic open-world landscape."

Související články

Nejčtenější články