Ubisoft potvrdil Assassin's Creed: Victory, na oznámení je ještě brzy
novinka•středa 3. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (15)
oznamit klidně mohli ale něakou novou IP, ne tohle ...
Jeste tak 10 dilu a pak to japonsko ad to stoji za to... [s6][s6][s6]
Je zvlastni , ze jim to kazdy rok "omylem" unikne :))))) a ted po pruseru Unity je to jasny :) komedianti a nejvetsi jsou Ti co jim to kazdorocne zerou!
Ja som začal hrať Unity na Xone a najväčšie zklamanie je ta čeština. Čo je vlastne aj trochu dobre lebo je to asi všetko, pretože som nenarazil ani na jediný bug a som vcelku spokojný. Unity vôbec nieje také zlé iba posludnú dobu keď hra nedostane 10/10 tak sa veľmi zveličuje. FPS občas spadne, ale keby som nevedel, že je tam nejaký problém z FPS tak si ničoho ani nevšimnem lebo by som to nesledoval. Stále to ale nieje nič čo by urobilu hru nehrateľnú alebo by ma to veľmi rušilo. Ale musím povedať, že ovládanie je občas hrozné parkour je ako keby rozbitý, ale to je tak všetko. Aj z príbehom som zatiaľ spokojný. Jo a divné je, že počas hrania Unity mi na kinecte nesvietia tie tri červené bodky ktoré zaznamenávajú pohyb čo znamená, že mi nejdú pohybové príkazy, hlasové áno. Keď sa prepnem do menu bodky sa rozvietia, a všetko funguje, a keď zapnem Unity zasa sa vypnú.
Ta série by se měla přejmenovat na Ubisofts Greed :)
Už jste z toho hrání nemocní :-D
Taky teď nehraji Unity, ale dávám si znovu Walking Dead Season 1 a 2 na PS3 :-) Čekám, co bude v Patch 4 a doufám. Ale AC: Victory koupím až po recenzích. Unity je těžké zklamání...
Jojo, dokud nebude čeština v Unity, tak mne další "zázraky" této "nadfirmy" nezajímají ....
P.S. Začal jsem hrát znovu AC3 na PS3 (DLC Washington) [s3][s3][s3]
DuallHead: Očakával som, že update 3 túto možnosť prinesie čo sa, ale nestalo. Určite tam bude nejaký problém keď to u Watch Dogs a Far Cry 4 ide a u predoslého Black Flag a Unity to nejde. S tým nastevením konzole to je kec pretože Location mám nastavené na Czech bez toho by mi nešlo NHL 15 v CZ takže chyba je jednoznačne na strane Ubi.
Ubisoft ohlásil další díl z universa AC, ale nedal možnost nám, českým a slovenským hráčům, přepnout si celý text v Unity do našeho mateřského jazyka. Prosim vás, podpořte kratičkým komentářem naši snahu na oficiálním fóru technické podpory Ubisoftu pod tímto odkazem:
link
Děkuji
Ubisoft lže jak když tiskne... Tohle jistě není únik „omylem”...
üž dost, už žádnýho hašašína, nechte už tu značku potupně zemřít!!!
Opravdu pořád někdo věří, že tyhle věci opravdu unikají "omylem"? Když si tak matně vzpomenu tak minimálně už Unity takhle "omylem" unikl a možná i další předchozí díly. Všechno je jen uměle vytvořený.
"Nekolik let"hohoho:)UBI neni napr.R*,ND,aby jim ty kecy nekdo veril.
A co chtějí na tom oznamovat, když je vše podstatné již venku.:D Opět na tom ti kašpaři pracují několik let? Jsem zvědav kdy oznámí downgrade a kolik chyb při vydání to bude mít. A ke hře jen můžu dodat, že mi doba zasazení nesedí. Raději Starověký Řím....