Konzolista.cz

Ubisoft oznámil Rainbow Six Siege

novinkaúterý 10. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ubisoft oznámil Rainbow Six Siege
Fanoušci Rainbow Six mají opět důvod k radosti. Ubisoft na své tiskové konferenci oznámil nový díl Rainbow Six Siege, který vyjde v příštím roce pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Oznámení bylo doprovázeno gameplay ukázkou multiplayerové části, v níž se jeden tým snažil zachránit rukojmí, zatímco druhý se snažil plán pochopitelně zhatit. Na celé video se můžete podívat níže. „Rainbow Six Siege je nový díl uznávané značky, za nímž stojí studio Ubisoft Montreal. Hra je inspirována bojem proti terorismu po celém světě. Rainbow Six Siege staví na konfrontaci v uzavřených prostorech, taktické týmové hře a výbušné akci,“ stojí v tiskové zprávě.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Vojta_cz

Tak tohle vypada hodne zajimave. Predchozi dily jsem nehral. Muze mi nekdo prozradit, jestli to pojede bez respawnu, tudiz budou muset hraci bezpodminecne komunikovat a spolupracovat ? Nebo to bude opet neco na bazi CoD a BF ? Thx

Predator

Pro mě snad úplně jediné velké překvapení, že už to konečně ráčili oznámit. Je vidět že to prošlo fakt dost velkou změnou od PATRIOTS.[s12]

miky20
miky20 #One& only

Nebylo to tak wow oznámení, jako minulé 2-3 roky.

DoomedVítek
👍2

Už vydím ty kokoty co si naberou machine guny a budou to kropit z jednoho konce baráku na druhej

Související články

Nejčtenější články