Ubisoft oznámil battle-royale hru Tom Clancy's Ghost Recon Frontline


novinka
Studio Bluepoint Games chtělo před svým zavřením připravit remake hry Bloodborne, ten byl ale zavrhnut
recenze
Resident Evil Requiem
novinka
Byla zveřejněna první fotka ze seriálu God of War, je na ní Kratos a Atreus při lovu
novinka
Resident Evil Requiem je první hrou využívající novou verzi technologie PSSR, Sony oznámila podrobnosti
fórum
Think before you sleep
novinka
Soutěž s hrou Mario Tennis Fever o kšiltovku, ručník i tenisový míček
novinka
Dodatečné Pokémoní novinky – nové záběry z Pokémon Pokopia i teaser na nové karty
novinka
Oznámena hra Pokémon Winds/Pokémon Waves pro Nintendo Switch 2, vyjde příští rok
novinka
Spuštěno veřejné testování extrakční střílečky Marathon
novinka
Srovnání PS5 a PS5 Pro verze hry Resident Evil Requiem, rozdíl je velký
Komentáře (77)
Ubisoft, to je takovy generator nahodnych her. 😁
@susty7: a čo im kto kupuje keď je to free? Ja som utratil svojich prvých 10 eur v Apexe mesiac po vydaní kedy som to točil denno denne dookola len z pocitu že si to tí developeri za to ako geniálne tú hru urobili zaslúžia. Za celé roky čo to hrávam by som tam nemusel utratiť ani cent, žiadne náklady z mojej strany. Je to dobrovoľný príspevok pre vývojárov za ich skvelú prácu, nejaké skiny mám u prdele. Poznám tam kopu domácich hráčov ktorí v tom utopili stovky eur za kozmeticke blbosti. Nechali v tom ale ďalšie tisíce hodín lebo ich PvP baví a sú v tom dobrí. Realizujú sa a napĺňa ich to.
Tí istí vývojári majú za sebou aj výborný Titanfall, komerčne to ale môcť nebodovalo a na pokračovanie určite ani nezarobilo. Apex naopak hralo po prvom mesiaci okolo 60 miliónov hráčov a nie preto že sú padnutí na hlavu ako sa snažíš vykresliť, ale preto že je to moc dobre urobené a hlavne prudko návykové.
Ak bude BR od UBI narýchlo zbuchana blbosť, po mesiaci sa na ňu zabudne a budú radšej aj najďalej robiť generické recyklaty ako doteraz, môžu len prekvapiť.
ty lajky vs dislajky u videa :D 2,9k vs 10k :D
ubi je aktuálně největší troll herního průmyslu..
@Ceph Thunder: Hrál si vůbec Ghost Recon AW ? jako mě nevadí že dělají MP hry jen by je nezabilo udělat sequel třeba Sam Fisher nebo tak
Já čekal že to bude další díl Ghost Recon, a oni oznámí Pitomý Battle royale.
@clicker: K té výroční příležitosti rozdávají nějaké DLC k Wildlands "Fallen Ghosts" a Breakpoint "Deep State Adventure", jestli ještě nemáte. - - >> ghostrecon.com/20y_giveaways
Ale nevím co to je, jestli to vůbec stojí za stahování, já to nehraju, tak mě dyžtak nebijte.
Ještě tam mají něco, co se jmenuje čistě jen Ghost Recon. Pouze na PC ale.
Teď hrajeme s kamarádem Wildlands. Dostali jsme se k tomu až teď. A dost nás to baví. Očekávali jsme, že bude oznámen nějaký nástupce Brakepoint, ale tohle je zklamání. Těch Battle royalů je už přehršel.
Ghost Recon a first-person? Shame on you ubishit
Neviem co sa vsetci rozculuju. Ani sa niekedy necudujem ze to skusa coraz viac firiem ked vidim tie sumy ktore maju za vydavanie nedorobenych alpha, beta verzii kde predavaju farebne pistolky, tanceky a tak dalej. Ked vytvoria poriadnu single player hru stoji kludne 100-200mil USD. Vytvorenie battle royal hry stoji par milionov a herna doba je nekonecna pokial to decka hraju a tocia na youtobe a inde dalsie videa . Smutna to doba premna.
Doufam ze ubisoft shoří. Prznení jmen, mikrotransakce, nově br, ale hlavně ze jsou pyšný na multikulturní tým. Jsem rad, ze jim to dávají lidi na yt sezrat.
@Gambit92: Zrovna UBI sa tou kreativitou moc pýšiť nemôže. Všetky ich série stroskotali na mŕtvom bode a točia celé roky stále to isté dookola. Že vymyslia ešte niekedy niečo nové čo by mohlo zaujať je takmer bez šance. Jediný zaujímavý projekt by mohli byť tí piráti. Battle Royal je teraz na vrchole PvP a hry ako PUBG, APEX, WARZONE už sú tu moc dlho. Ghost Recon je pre BR ideálne prostredie.
gauntl3t Bude stokrát lepší když budou se značkou experimentovat a zkoušet něco co tu ještě nebylo, a občas se to prostě nepovede... než když začnou vydávat jen to co tu už 100x je.
Management v Ubi potřebuje strašně velkou čistku, protože vývojáře mají schopný, jen ty tupé hlavy co o tom rozhodují potřebují proliskat
Ubisoft nutně potřebuje restart 🤦🏻Tohle vážně lidi chtěj?
Já ten stream včera viděl. Nejdříve mluvili o původních GR, Wildlans, Breikopointu to celkem ušlo. Řekli kdy Breikpoint dostane další update. A pak přišlo odhalení nové hry jejich BR F2P. A začali tam létat blicí smailové , palce dolů a chat se mohl zbláznit co že to oznámili.
Jako z tohodle rozhodnutí to ani vývojaři nemohou být nadšení po jejich dílech jako Wildlans a nebo Breikpoint udělat tohle. Za mne co Ubisoft poslední dobou předvádí je velké zklamaní. Já další battleroayal nechci když si budu chtít zahrát BR tak si raději zapnu Warzone
Ani jeden Ghost Recon som kvôli nude v živote nedohral. Online PvP tomu môže jedine pomôcť. Nechápem ten hejt, je to free to play a BR je momentálne top mod na všetkých platformách vrátane mobilov. Určite lepší krok než ďalšia nudná repetetivna patália za 60€ ako bol Breakpoint.
Nezkoušel to Ubi tenhle rok už s jiným BR, kterej nikdo nehraje?...
Ubisoft míří k totálnímu dnu on-line srancu a ow her podle jedné šablony! r.i.p.ubisoft!
Zklamani, dalsi hra pro deti.... Pritom Breakpoint je v soucasny podobe dobra hra
Už v januári vyjde Elder ring to len na odľahčenie Ubisoft má kopu talentovaných ľudí viz Rayman ale aj napriek tomu.... koho ku€va môže napadnúť takáto p😠covina
Tohle znásilňování Clancyho jména,by mělo bejt trestný!
To už nemyslí vážně Hlavně že utli cz lokalizace, ale na takový nesmysli je peněz dost,. Byznys-politika-hadra Elfa@ : měl by ses jít vážně léčit,tu a tam si asi každý za nadává ,ale ty máš slovník co komentář jak ta stará Trča z kravína
Snad to nebude vadit když to sem dám Ubisoft do 11. října dává zdarma na pclink
kdo to nemá at si to hodí do knihovny at mu to zůstane.Omlouvám se za 2 komenty nějak se mi zbláznil prohlížeč a nešlo to upravit.
Snad to nebude vadit když to sem dám Ubisoft do 11. října dává zdarma na pc Tom Clancy’s Ghost Recon link si ji hodte do knihovny at vám zůstane pokud ji nemáte.
V UBI jedou dřívější EA styl. Uděláme rozsáhlý průzkum toho co hráči chtějí a uděláme přesnej opak...
@BadExHuman22: Když už je ten Tetris nebo Bomberman, dokážu si představit už i to Hledání min. V NHL (a jiných sportech) je battleroyal prakticky každý turnaj završený play-off. Ale to The Sims by mě zajímalo, jak by mělo fungovat.
Pro ji někdo neřekne ať radši udělají novyho Raymana? 😃Když to vezmu kolem a kolem,, tak poslední série která u Ubisoftu ještě za něco stojí 😃
Já sem to říkal. Bude to další Ubishit
@novy01: jen je skoda tech hracu co podvadi a toho nemoderniho enginu...
Už mě to ani nepřekvapuje. Hodně trapný od nich