Ubisoft oficiálně oznámil Season pass pro Watch Dogs
novinka•úterý 29. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (15)
T-bone: Parody of Trevor [s15]
Je to v každé hře, tak nevím čemu se pořád divíte.
miky20, ješte bych pochopil, kdyby to byla nejaka novinka u X BOX, zakonite bych dostal minusko, protože schuze ze zeleneho udoli, by se zhodla, že jakožto PS Fanboy, si nezasloužim pozitivni hodnoceni, ale nechapu, proč to minusko tady? ...tobe se libi, že UBI z nas chce vytahnout prachy? [s2]
Tak to mi ho vyndej UBIsofte [s3]
Hra ktera vychazi za mesic, opoždena o pul roku a už nam cpou DLC??? Proč to proste nemuže bejt už ve hre! [s3] ...svačky [s15]
[s15][s15][s15][s15][s15][s15][s15][s15][s15][s15][s15]
Ubisoft už trocha preháňa, však ten season pass není nič moc
Doufám že to bude i krabicovka s kodem např.
Tak bf4 premium stoji 1200 a dostanes tam na hovno mapy jedine ty zbrane sou op ;)
za 500 je tam toho nějak málo
Patrcz: 20$
Pokud bude dobrá cena...
Beru :)
Nesnáším DLC!![s3][s3]
Ubisoft má skvelé nápady na hry, výborný marketing, šikovných ľudí... ale strašne na pikaču prístup k hráčom. Keby toto zmenia a zrušili by všetky DLC (poprípade by ich dávali zadarmo ako nedávno SEGA) a iné debilné obmedzenia, hráči by ich milovali. Takto kráčajú cestou EA. Každoročky, ryžovanie, DLC, nedokončené a zabudované hry... Škoda.
[s15][s15][s4]