Konzolista.cz

Ubisoft odhalil multiplayerovou část akce Far Cry 4

novinkačtvrtek 30. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ubisoft odhalil multiplayerovou část akce Far Cry 4
Z akční hry Far Cry 4 jsme zatím viděli jen záběry z příběhové a kooperativní části. Od oznámení ale víme, že přítomen bude i multiplayer. O něm zatím Ubisoft mlčel, ale dnes ho konečně oficiálně odhalil ve videu, na které se můžete podívat níže v novince. Důležité je, že multiplayer je určen pro 10 hráčů (5 vs. 5), přičemž bude na začátku obsahovat 10 map a tři herní režimy – Outpost, Propaganda a Demon Mask. Další obsah se dočkáme skrze plánovaná DLCčka.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👎1

Tak teď jen aby ten MP fungoval jak má a ne jak u FC2 a hlavně FC3......

the_edge
the_edge #dave3345
👎1

no z minutoveho sestrihaneho gameplaye se fakt neda poznat jestli multiplayer bude dobry nebo o cem vubec bude.

ja bych bral multiplayr z far cry 2 ten byl dost dobry.

Primal
Primal #Pornal
👍1
👎1

No nevypada ten MP až tak špatně uvidíme jak se bude hrát. Jinak na hru se těším a mám už i objednané takže jen čekat a čekat než to dorazí domů :)

BBBbobek
👎2

Nějak se mi zdá, že se tvůrci nechali inspirovat u Dishonored [s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎1

Hru si určitě koupím ale až bude levnější 1470 za snigl to ne ;)

messie
messie #Neutrální
👍4
👎1

Hromotluk: je to přeskinovany, proč by předělávali něco co funguje?

hrál sem ji na PS nation a musím říct že je ještě víc zábavná než FC3[s12]

Hromotluk
Hromotluk #nezávislý
👍2
👎2

jsem jedinej komu to přijde jako přeskinovány Far Cry 3 akorát s více šílenostma?

Související články

Nejčtenější články