UbiSoft bude pokračovat ve vydávání nových Assassin’s Creed her
novinka•sobota 29. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
Komentáře (23)
Musím souhlasit s "jesterkacz".
Vsak si muzes vybrat ?
Ty rozhodnes UBI SOFT jen nabizi.
Stejne driv nebo pozdeji AC koupi at uz je jakykoliv.Sikovne skryte UBI SOFT urcuje pravidla.Takhle to drive delala SEGA s MEGA-DRIVE a vysledek Sonic a nejprodavanejsi serie na MEGA-DRIVE.
Nezaznel tady jeste jeden nazor. To ze vic dilu, znamena vic penez z nasich kapes je logicke, ale kde mam na to brat cas ?
Dve hry AC za rok je vazne hodne. Nez to vyzobu, pak DLC a ctvrt roku je v haji, ale ja chci hrat i jine hry.
UBI tim stavi hrace do neprijemne situace, kdy se musi rozhodnout, zda bude hrat jen AC nebo jeden dil milovane serie bud vynecha a nebo odlozi...
osobne to hodnotim: napycu. jeden mi staci.
Assassins creed Star Wars ? :-D
PROC RADEJI 10 AC her,nez super braky napr.Star Trek a Ride se zapisi do braku a hovadin.Horsi v loni uz byla jen vlada CR s nezapomenutelnym p.Necasem,ktery si nechal sledovat manzelku za nase penize z dani.
A rikam to furt neber uplatky,neber uplatky, neber uplatky, a je to mar,je to marny.
Já vás nechápu jak vás to ani trochu neštve. Já sem fanoušek AC ale 2 dili za rok ??? To už je i na mě moc
Heymi: neboj já si to nekoupím já si to stáhnu. Jsou hajzolove nenažraný. Jestli se to potvrdí a opravdu budou 2 dili tak ubisoft u mě z 1.místa klesne hodně hluboko
Tomb Raider paradni zalezitost...coz osobne o AC rict nemuzu.Hral sem jednicku,neustale stejna hratelnost me po chvili slusne otravila.Pred par dny sem si od znameho pujcil treti dil.No ja vam povim,uplne sem se zdesil jak osklivy to je...hlavni postava nudna,to jsem taky koukal docela
Slysi o trech AC,fandove jste bliz nez si myslite. Ono se opravdu dela na trech dilech OLD,NEXT a PS Vita.Navic od AC2 se vzdy dela kazda cast hry v ruzdnych studii.Napr. Kdyz vysel AC2 tak byl uz Brodrhood v polovine vyvoje a scenar na Relavation dopsan.Zacalo se pracovat s KIT WII U a byly prvni navrhy na AC 3,ktere odstartovalo WII U.Paradokxne WII U pomohlo PS3 a X360.Nezapomente taky,ze tech old genu uz posunout nepujde a to je dobre podhoby pro rychly vyvoj.Sam si myslim,ze OLD gen zde bude jeste dlouho vzpomente na PS2 a PS3.A podivejte se taky na prodeje PS3 a X360,ktere jsou nad 35000 ks/tydne. V Americe X One se zvedl kvuly TITANovi, a OLD je na stabilnich cislech uz 24.mesicu.
Podpora OLD Genu bude do roku 2016 v planech a mi hraci rozhodnem jestly next prijde se 100% jistotou.I FIRMY PREKVAPIL OBROVSKY ZAJEM O NEXT ALE RUKU NA SRDCE ANI MS ANI SONY NEPOKRYJI ZAJEM VSECH HRACU OLD GENU CO PREJDOU NA NEXT.A RADA NA ZAVER ODPADNOU POCATECNI PROBLEMY S NEXT,KTERE JSEM SI UZIL S PS3 a X360.
Na PS 4 AC BF 1, 48 mega na XO 700 tisíc, PS3 2, 76 mega X 360 2.42 mega prodaných her, je krásné se nechat tak hezky ojebávat, ty prodeje hovoří jasnou řečí a byli by blázni neudělat další díl.
jesterkacz: Jak ojebávání? Oni tě nutí to kupovat?[s4] Pokud bude kvalitní,koupím i dva do roka. Pokud nebude,budu rozmýšlet... nebo nekoupím.
Zahral jsem si prvni 2 dily a mam dost. Jeste ze nejsem skalni fanda ac to by me to stalo penez.... [s16]
fuckfanboys: ale problém je že tohle už jenom ojebávání hráčů
Doufám že tam bude ezio a těším se.
Treba to bude novy CoD...
no jestli hodlají vydávat 2 díli za rok tak na to jim seru, ale jestli vyjde jen unity tak beru [s14]
No tak to je jedině dobře [s7][s7], protože Assassínská série je výborně rozjetá a díky Animu se může dostat do jakékoliv doby a historické události, čím se otevírají obrovské možnosti ....
Ps: jen bych vynechal dinosaury a moderní dobu, ale ve finále kdo ví, třeba by to nebylo úplně špatné [s16][s16]
K tomu nelze dodat nic, jen.... [s7]
Skvělí ! :) Jinak PS Vita je mrtvá...
Myslim,ze Corber bude posledni na PS3 a X360,ale je mozne,ze PS VITA dily se predelaji jako tomu bylo u AC Liberation.
Nametu na dalsi hry je nespocet.
VIVA ASSASSINS,
Tiež mám rád Assassin's Creed, ale chcelo by to radikálne "sťažiť" súboje. Súčasná forma príliš ľahučká a hráč je schopný pomocou protiútoku zlikvidovať 90% nepriateľov na jeden klik, pričom vznikajú série kľudne 50 zlikvidovaných stráži v rade... V jednotke boli templári, ktorí boli celkom výzva. Hlavne ak Altair ešte nemal všetky upgrady. To človek rozmýšľal, ako ho najlepšie zapichnúť odzadu, alebo radšej pred ním ušiel. Viac by sa mi páčil prístup, kde by hra nútila hrať viac stealth a snažiť sa zlikvidovať len cieľ. Za prezradenie by sa ťažko platilo tvrdými konfrontáciami so strážami, ktoré by predsa len mohli byť lepšie vyzbrojené a obrnené ako nenápadný assasín, snažiaci sa zapadnúť do davu. Podľa mňa by mu nemali dať ani meč. Skrytá čepeľ, nôž/dýka, nejaké ampulky s jedom a efektívne využívanie prostredia (kde by smrť vyzerala ako nehoda). Mohlo by to byť zaujímavé.
Mě to rozhodně vadit nebude, série je to super, hratelnost taky... No prostě paráda.
Možná jsem ovce (Protože každý kdo má rad nějakou značku je ovce), ale nestydím se za to.. I když bude mít AC na kontě skoro tolik dílů jako ordinace v růžové matraci, když si udrží svůj standard, budu ho pořád kupovat a rád hrát
Budou pokracovat? To jsou soky. :-)