Konzolista.cz

Tvůrci Patapona pracují na PS3 hře

novinkapátek 5. srpna 2011Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Tvůrci Patapona pracují na PS3 hře
Patapon je jednou z nejúžasnějších her na PSP. Stojí za ní studio Pyramid Inc., které už stihlo ve spolupráci s japonskou Sony vytvořit tři povedené díly. Nyní se objevila informace, že studio připravuje svoji první Playstation 3 hru. Alespoň tuto informaci nyní vypustil přímo James Wragg, který ve studiu Pyramid Inc. pracuje. Vzhledem k velikosti týmu se ovšem zdá, že se pravděpodobně bude jednat o menší hru pro PlayStation Network. Protože se jedná o japonské studio, s oznámením počítáme na blížícím se Tokyo Game Show, které se koná v polovině září.
Zdroj: n4g
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
tekken90
tekken90 #MGS4 10/10

Super, Patapon je neskutečně originální hra, jen jich na PSP vyšlo možná až moc. Na PS3 bych raději nějakou novou značku, pokud možno stejně originální, zábavnou a pchylnou, jak to umí jen Japonci :))

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]

yesssss[s12]

Spoock
Spoock #geek

Bral bych něco na způsob Patapona, trochu mi na PS3 chybí, když už nemám PSPčko, ale zahrál bych si klidně i něco osvěžujícího s novou hratelností. [s12]