Konzolista.cz

TV spot na Diablo 3: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

novinkastředa 6. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: TV spot na Diablo 3: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition
Už za dva týdny vyjde na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 očekávané akční RPG Diablo 3 – Ultimate Evil Edition od studia Blizzard, které bude kromě celé původní hry obsahovat i velký datadisk Reaper of Souls. V následujících týdnech se můžeme těšit na spoustu nových záběrů a velkou reklamní kampaň, která dnes odstartovala prvním televizním spotem, podívat se na něj můžete níže v novince. Pokud by vás zajímalo, jak je možné přenést postavu ze hry na starší konzoli na novou, můžete si přečíst návod na oficiální stránce Blizzardu - http://us.battle.net/d3/en/blog/15058023/#differentbrand .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
malinoisdancer

xDante: psali to dva známí :D. Fajn... Ano, částečně je pravda co píšeš. Já mám obě verze, PC i PS3. D3 nebyla hra dokonalá při vydání, patche ji však znatelně vylepšujou, přidávaj se nový looty atd atd. PC verze je dnes znatelně lepší díky daleko větší podpoře Blizzardu než na konzole. Uvidíme.. Samozřejmě že na konzole hra i tak bude patřit mezi nejlepší kousky i ve verzi 2.06. Výhodou je hra na gamepadu a u PS4 verze hra přes PSV.

Spratekk_CZ

Tím narážím na fakt, že to je právě víc Sony spor než práce Blizzardu. Oni by chtěli ukázat a prodat obě ( všechny 4) verze naráz ve spotu

Spratekk_CZ

Vzhledem k tomu, že ukazují jen PS verze, tak nemyslím, že jde o práci Blizzardu.

IzzyImmortal
👍1

Těším se. :)

malinoisdancer

Je to pěkná hra, má však velké ALE oproti verzi na PC. Na PC vycházejí updaty. Vyjde patch 2.1 který dost zlepší hru. Otázka je, jak bude updatovaná konzolová verze. Dnes je lepší v původní verzi Diablo 3 na PC než na konzole jen proto, že udělali update na v.2.06. Dřív tomu bylo obráceně. Na PS3 update není což je velká škoda

Knedloman

JJ ja taky xD

kopcis
kopcis #P_L_A_Y
👍1

počitam dny[s7]

formi
formi #schnitzel
👍2

Konečně[s7]

Související články

Nejčtenější články