Konzolista.cz

Tři nová videa ze závodů Driveclub

novinkačtvrtek 22. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Tři nová videa ze závodů Driveclub
O závodní hře Driveclub jsme vás už dnes informovali. Před okamžikem k nám od Sony doputovaly tři nová videa, která ukazují novou trať z Indie, na níž se prohání Pagani Huayra. Videa pochází z jedné a té samé jízdy, ale každé ukazuje jiný pohled. První video ukazuje pouze pohled z kokpitu, druhé zase jízdu ve třetí osobě. Třetí video je pak mixem a ukazuje další úhly kamery, abyste si mohli všimnout i pokaždé jiného ozvučení vozidla. Na videa se můžete podívat níže v novince. Driveclub vyjde exkluzivně pro PlayStation 4 letos v říjnu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Jirka

To já moc dobře vím zzzzlato ale za jakou cenu. Na E3 vypadala Forza daleko líp.

Jirka
👍1
👎1

Na 30fps jede většina Xbox one her, někdy dokonce i míň [s16]

Jirka
👍1

Možná s ročním odkladem ale aspoň to nevypadá jak hra na starou generaci, třeba jako Forza [s14]

666bocjan666

hh jak se tomu při brždění rožhavijou ty kotouče a pak zase zchladnou . . . to je slušny ! :D to snad ani nechcu vidět jak bude vypadat GT7 [s16]

RobotCZ

Mave má pravdu. Motorstorm potkala skutečně " apocalypse " ....Páč třetím dílem poslali celej Motorstorm vyloženě do úplných srač** :-( :-(

Tohle vypadá jako na pěknou svižnou arkádu. Tak jako tak jsem na tom stejně jak Jirka. Já bych taky radši uvítal arkádu typu Motorstorm, než pseudo arkádový GT závody.....njn smůla, smůla a zase jen smůla :-(

stillalive

Naprosto dokonalá práce se světlem. Dokonalost zase okus blíž.

Stanley-man

Krása, škoda jen že to není simulace

Redjous75
Redjous75 #Redjous75

No tak ještě dvě lokace na dalších videích a už nám ukazali celou hru.[s6]

Jinak doufám že změna doby půjde vypnout. Tohle bude po hodině hraní pěkně otravný.

Noc- svítání - raníčko - obídeček - kafíčko - a noc. A to ani ještě nebudu v cíli.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Všiml jsem si, že je auto značně přetáčivé, zejména při nájezdu do zatáčky. Doufám, že nebude ovládací model shodný jako v případě hry Test Drive Ferrari Racing Legends. Zde se totiž všechna auta ovládala shodně, a když jste pak jeli ve F1, která má mít dostatečný přítlak, bylo k pláči, zatáčky projíždět smykem jako WRC auta na šotolině. Pokud tomu bude i v tomto případě takto, od hry dávám ruce daleko pryč, a brilantní grafika to rozhodně nezachrání. Chtělo by to ukázat ovládání diametrálně rozdílného vozu, nežli je Pagani.

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

taky by mohli ukazat i nejake jine auta nez toto pagani ktere se me nejak moc nelibi.

ale jinak to vypada dost dobre.

Jirka
👍1

Nebo by mohli jeden Rok vydat Drive Club a další Motorstorm a tak to pořád střídat [s14]

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

jirka.. bohužel motorstorm potkala apokalypsa ;o) s tím už je asi ámen.. případný úspěch DriveClubu by mu tu rakev ještě vystužil další sadou hřebíků

Jirka
👍1

Jako líbí se mi to ale chybí tomu bouračky a dravost soupeřů, něco jak bylo v Motorstormu, kdy tě chtěli za každou cenu zničit. Takhle to vypadá jako kopie Gran Turisma. Nevím ale radši bych uvítal další Motorstorm v téhle grafice s pořádně zničitelným modelem aut a prostředím.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

okolí trati je fajn.. střídání denní doby taky moc hezký. Z videa mi přijde, že se ten člověk u gamepadu s nima hrozně mazlí. Sice to vypadá jako souboje 1:1, ale několikrát tam přibrzdí na místech, kde by ani nemusel,.. hodně často pustí plyn.. prostě celkově mi to přijde jako prezentace rychlosti soupeřů, která tam ve skutečnosti není, ale video to má evokovat.

No a ještě jedna vada na kráse, to auto jde až příliš snadno do smyku. Uznávám, že to nelze úplně posoudit z videa, kdy nevím, jak v tý zatáčce drží plyn atd... ale zdá se, že ten přechod mezi hranou přilnavosti a smykem prakticky není přechod, ale jde o plynulý náběh. Tohle je ale trochu vlastní Evolution Studios.. dělaj to tak už od WRC, kde to bylo extrémní...

Nu nicméně rozhodně je to parádní automobilová arkáda a určitě mě nemine.

Související články

Nejčtenější články