Tři nová videa ze závodů Driveclub

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (14)
To já moc dobře vím zzzzlato ale za jakou cenu. Na E3 vypadala Forza daleko líp.
Na 30fps jede většina Xbox one her, někdy dokonce i míň [s16]
Možná s ročním odkladem ale aspoň to nevypadá jak hra na starou generaci, třeba jako Forza [s14]
hh jak se tomu při brždění rožhavijou ty kotouče a pak zase zchladnou . . . to je slušny ! :D to snad ani nechcu vidět jak bude vypadat GT7 [s16]
Mave má pravdu. Motorstorm potkala skutečně " apocalypse " ....Páč třetím dílem poslali celej Motorstorm vyloženě do úplných srač** :-( :-(
Tohle vypadá jako na pěknou svižnou arkádu. Tak jako tak jsem na tom stejně jak Jirka. Já bych taky radši uvítal arkádu typu Motorstorm, než pseudo arkádový GT závody.....njn smůla, smůla a zase jen smůla :-(
Naprosto dokonalá práce se světlem. Dokonalost zase okus blíž.
Krása, škoda jen že to není simulace
No tak ještě dvě lokace na dalších videích a už nám ukazali celou hru.[s6]
Jinak doufám že změna doby půjde vypnout. Tohle bude po hodině hraní pěkně otravný.
Noc- svítání - raníčko - obídeček - kafíčko - a noc. A to ani ještě nebudu v cíli.
Všiml jsem si, že je auto značně přetáčivé, zejména při nájezdu do zatáčky. Doufám, že nebude ovládací model shodný jako v případě hry Test Drive Ferrari Racing Legends. Zde se totiž všechna auta ovládala shodně, a když jste pak jeli ve F1, která má mít dostatečný přítlak, bylo k pláči, zatáčky projíždět smykem jako WRC auta na šotolině. Pokud tomu bude i v tomto případě takto, od hry dávám ruce daleko pryč, a brilantní grafika to rozhodně nezachrání. Chtělo by to ukázat ovládání diametrálně rozdílného vozu, nežli je Pagani.
taky by mohli ukazat i nejake jine auta nez toto pagani ktere se me nejak moc nelibi.
ale jinak to vypada dost dobre.
Nebo by mohli jeden Rok vydat Drive Club a další Motorstorm a tak to pořád střídat [s14]
jirka.. bohužel motorstorm potkala apokalypsa ;o) s tím už je asi ámen.. případný úspěch DriveClubu by mu tu rakev ještě vystužil další sadou hřebíků
Jako líbí se mi to ale chybí tomu bouračky a dravost soupeřů, něco jak bylo v Motorstormu, kdy tě chtěli za každou cenu zničit. Takhle to vypadá jako kopie Gran Turisma. Nevím ale radši bych uvítal další Motorstorm v téhle grafice s pořádně zničitelným modelem aut a prostředím.
okolí trati je fajn.. střídání denní doby taky moc hezký. Z videa mi přijde, že se ten člověk u gamepadu s nima hrozně mazlí. Sice to vypadá jako souboje 1:1, ale několikrát tam přibrzdí na místech, kde by ani nemusel,.. hodně často pustí plyn.. prostě celkově mi to přijde jako prezentace rychlosti soupeřů, která tam ve skutečnosti není, ale video to má evokovat.
No a ještě jedna vada na kráse, to auto jde až příliš snadno do smyku. Uznávám, že to nelze úplně posoudit z videa, kdy nevím, jak v tý zatáčce drží plyn atd... ale zdá se, že ten přechod mezi hranou přilnavosti a smykem prakticky není přechod, ale jde o plynulý náběh. Tohle je ale trochu vlastní Evolution Studios.. dělaj to tak už od WRC, kde to bylo extrémní...
Nu nicméně rozhodně je to parádní automobilová arkáda a určitě mě nemine.