Třetí deníček na The Order: 1886 o zbraních
novinka•pátek 19. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
fórum
Think before you sleep
Komentáře (37)
To je paráda, a jaké pruhy furt? [s6]
Nechápu jak se někdo může netěšít nebo hru ještě hanit..jasná pecka!!
To ze je neco tuneloidni zalezitost neznamena, ze je to stupidni hra. Lituji toho kdo tvrdi opak. Nemohl si totiz uzivat skvosty v dobach PS1.
Jestli se to povede tak to bude neskutečná pařba!
Vypadá to, že EEE si to spletl s tlou :)
eeeee: Nerozlišuješ mezi tím, co je zpackaná hra a co záměr. The Order je jako filmová hra vytvářen od počátku a je potřeba ji tak brát. To, že to nevyhovuje (opět) tobě neznamená, že je to špatné. Osobně se na tuhle hru nesmírně těším a především poslední trailer mi vzal dech.
Jsem zvedavej na Playstation Nation a pokud me k tomu nepusti, snad se k tomu dostanu na FG...
eeeee tedkom v tomhle s tebou nemužu souhlasit, tak skvostne vypadajici hra po graficky strance, tolik opečovavana detailama, nadech filmovosti, koncept, story a idea hry na vybornou a maš pocit, že by hratelnost byla v hajzlu? ..to snad ne [s13]
Nevim, hodne her vypada baječne a budou to pecky, ale THE ORDER 1886 prave odstartuje Next gen na PS4, tahle hra ukaže, naco se mužem tešit a to teprv začiname [s6]
Nechci uz na nic koukat a pripravit se tak o objevovani a zazitek z hrani.
Pruhy mi nevadi, ale to extremni zamereni na filmovost ano, obavam se extremni tunelodni linarnosti se stupdni hratelnosti. A hra s mizernou hratelnosti je vzdy spatna, bez hledu na grafiku, viz hodnceni Ryse.
At uz to dopadne jakkoliv, vim jedno: Ready at Dawn se timhle trefili presne do meho vkusu, atmosfera, styl, grafika, doba...pro me zatim nejocekavanejsi PS4 hra. A prestoze jsou pro nekoho pruhy nepredstavitelny problem, ktery nezapomenou zduraznit pod kazdou Order 1886 novinku, pro me osobne to ze hry dela prave tu epickou filmovou jizdu, kterou od toho ocekavam.
P.S. Samozrejme vsichni vime, ze pruhy vadi jen Xbotum, coz ponekud nechapu, kdyz to nebudou nikdy hrat. Bohuzel (pro me bohudik) ale v teto generaci je zatim PS4 nekde uplne jinde nez Xone, tak si proste tech par trosek kope do pruhu, protoze jednoduse nemaji nic jineho...spolecne s hlaskou 1080p/60fps jsou pruhy u Orderu druhym nejcastejsim next-gen tematem :)
Tak na tohle se těším jako malej Jarda. Uz aby se to točilo v mechanice u mě doma [s6]
Co denniček, video, trailer, informace, jsem napnutej jako struna a až tohle dam sežrat PS4 mechanice, tak budu mit erekci jak nikdy v živote [s6]
SONY, king video game [s7][s7][s7]
tvl zase jsem to propasnul[s6] Fuck,hod mi pm at sem v obraze[s6]
Soky: kdepak Standa Hlozek, on cte denicky insidera [s6]
Ja jdu do limitky day one. Hre verim, ze splni akci linearni jizdu.
Stačí jeden xbot a diskuze je v pytli. Hra to bude nádherná a až dorazí i drotár, bude tiše závidět. Drogba a Standu Hložka a Petra Kotvalda tam nemáš? Nebo Jitku Zelenkovou a Lindu Finkovou?
drogbazzzz" jestli pro tebe byli hrdinové Horňák a rozKroky Františka Janečky, tak tím se hodně vysvětluje.
To musela být nádherná, přátelská debata a já to proseru[s6]
tipl bych si že to bude mít české titulky. Možná do toho taky půjdu. Hrozně se mi líbí ten Londýn.
Vypadá to perfektně!! No a jestli budou CZ titulky tak za mě luxus!
Docela by mě zajímalo za co jste si vysloužili tolik blokací? To musela bejt rychta!![s6][s6]
Day 1 limitka !
😴
Tady je ale romantika v pátek :-D
táto, tak se tolik nehněvej :/ už seš starej, tak se na to radši vyser
Je sjetej?[s16]
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.