Třetí deníček na Assassin’s Creed Unity ukazuje aktivity v otevřeném světě

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (25)
Kostej: ty si dobrej pablb ,, je tu topic o AC,, a když tu tombraider napíše hra roka a pak já když tu napíši, že fc 4 nebo cod bude hrou roka tak je asi jasný ,že to je letošní rok 2014 !!! Tak nevím proč bych měl uvádět rok ,když to z toho logicky vyplývá (Jéééé já zapomněl, ten tvůj mozek to nedokáže pobrat, je mi tě líto :(,, IQ jak Forrest,,ty máš v tý hlavě opravdu nasráno.)
Konec debaty
,demence na ULTRA HARD :D :D
Kelexro : Tenhle rok je tam prd - proto uvadim hry na dalsi rok ... CoD hrou roku = cista demence a za tim si stojim ... A zadruhe nemas uvedeno ktery rok - tak tu nemel hovadiny ty milovniku nejvetsiho herniho odpadu CoD ...[s14]
Kostej-cz ty si trošku lízlej ne ??? Já psal ,že to bude FC 4 a nebo COD a za tím si stojím ... A je vidět ,že demencí opravdu převažuješ,, jak můžeš psát hry příštího roku ???? :DDD,, tu se bavíme o letošním roku ,,ty si slušnej oddíl :D
Ty si mě opravdu pobavil na rok dopředu :D :D :D
HonZyczech: ja som nemyslel teba PC fan boya, ale PS3fanboya ako PC fan boya.
Ale nejlepsi hlaska ktera me fakt zaujala je ze hrou roku bude CoD [s6] Kdyby nekdo napsal MGS5 , Bloodborne , Zaklinac 3 ci U4 tak to beru ... Dene tu clovek bojuje s demenci na hard [s6][s6][s6]
Konečně to vypadá tak jak jsem si přál, aby to vypadalo v roce 2007. Tehdy nemyslitelné přání. Doufám, že technicky i hratelnostně bude vypiplaný!
říkám, že pod 8/10 to nepůjde ...
Docela jsem zvědavý jaké hodnocení tato hra dostane.
Tyhle nazory ktery absolutne nechapu proste my ktery mame radi AC musime ignorovat, vam co se to neliby tak si uvedomte ze vas do toho si to kupovat nikdo nenuti a sem prasvedcenej ze tenhle dil bude urcite dalsi pecka do sbirky[s7]
HDRcz : Prosim te netahej tu to trapne video z YT ... Za 1. uz se to tu resilo ze to hraje naschval na jednom cupliku a za 2. Je to hodne smesny argument za 3. ten boj system co ma Mordor muze AC jen zavidet - stim jak v AC seriji hru vylepsuji se ho mozna dockas tak za 6let [s6][s6]
to TombRaider: demence a pomatení mysli bude spíše u tebe, když fňukáš jen kvůli tomu, že máš mínuska. Ale tak to děti dělají...
Ja bych ten tytulek upravyl - Treti denicek na Assassin's Creed Unity ukazuje stereotipni aktivity v otevrenem svete [s11][s6] Klasika dalsi Asos - zapnes hru par hodin zabava a pak pride stereotip ... Ja se drzim planu tet se rube Destiny a Mordor pak Dragon Age a uz je tu Bloodborne s The Order [s7] AC ma u me smitec ...
to TombRaider: you're welcome
Ale nik nemôže uprieť že assassin priniesol oživenie čo sa týka krásneho kinetického pohybu...Ja si tiež myslim že shadow je len kopirka z dobrým príbehom a je viac brutalne poňatá.Páči sa mi aj shadow, je to krásne ale assassins nie je určite slabá hra,tak ako to niektorý komentujú a urcte nie na 6 bodov.To je troška mimo,ak niekto nevie ohodnotiť kvalitný titul.Možno nebude mať extra vyskoke hodnotenia ale rozhodne ocakavam medzi 8 az 9 čo už je výborná hra :)
Ja beru rogue, lodě neomrzí :-D
Tohle bude opravdu stereotypní sranec jak říkal krox :D a nebudu se divit až to dostane recenzi max 6/10
tohle bude nejlepší asasín..nejvíc se těším na ten coop - věřím že ten bude peckovej...
Prej že Shadow of Mordor je lepší jak AC link
Kelexro,pici, Bohy97, PS3Fanboy, Martinrush, HonZyczech - 5 trápných plejok + jeden PC fan boy. Dementá hlava, dementý rozum :) Ďakujem za mínuska vy šiesti :)Middle-earth: Shadow of Mordor - odkopriovane od assassina :) Asi tak :)
Krox: Neboj sa uzijem si to [s11]
užijte si tenhle stereotypni sranec :D
Počkám na recenze. Rozhodně se nenechám uhypovat.
To těžko,, furt to samý dokola, už mě to nudí ten AC,, hra roka bude také od ubisoftu FC 4 a nebo to bude COD [s7] [s1]
Hra roku je Middle-earth: Shadow of Mordor [s7] [s7] [s7] Unity mám v prdeli :)
Hra roka [s7]